Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Duru Güzellik – Duruguzellik.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Estetik
  4. »
  5. AWT Akustik Dalga Tedavisi

AWT Akustik Dalga Tedavisi

haber haber -
9 0

AWT Akustik Dalga Tedavisi

Akustik dalga işlemi selülit cilt sarkması bölgesel yağlanma gibi sorunlar oluştuğu zaman kişilerin diyetle sonuç alamadıkları zaman başvurdukları yöntemlerden biridir. Bu yöntem sayesinde ameliyatsız acısız ağrısız bir şekilde işlemleri halledilir.

AWT Uygulaması Nasıl Etki Eder?

AWT işlemi etki etmesi için fazla titreşim verilmesi gerekmektedir. Bu titreşimler vücuda ve hücrelere zarar vermeden üst üste birikmiş olan yağ oranlarından kişinin kurtarılmasını sağlar. Oldukça olumlu sonuç veren bu işlem oldukça gelişmiştir.

AWT Akustik Dalga Tedavisi Nasıl Uygulanır?

Öncelikle işlemin yapılacağı alanlar belirlenir. Daha sonra ise akustik dalga terapisi işleminin yapılması için vücuda jel sürülür. Bu jel sayesinde kişilerin vücudunda sürtünme etkisi oradan kalkar ve kolay bir uygulama olması sağlanır.

AWT Uygulaması Özelikle Hangi Bölgelere Yapılır?

Bu işlem en çok vücudun yağ bağlayan yerlerine yapılır. Buralar ise kalça baldır bel karın göbek ve bacak üst kısımları idir. Bu bölgelere yapılan awt işlemi olumlu sonuç vermektedir. Diğer bölgelere de uygulanan bu işlem genellikle bu bölgelere uygulanmaktadır.

AWT Kaç Seans Uygulanır ve Uygulama Sıklığı Nasıldır?

Bu işlemin uygulanması ve seans süresi ile sayısı kişinin vücuduna göre farklılık gösterir. Herkes de aynı şekilde sürmeyen bu süre genelde dört ile altı hafta sürmektedir. Bu sürede hafta da iki kere seans uygulanmaktadır. Toplam sekiz ya da on iki seans toplam olarak görülmekte ve bu kişilere göre değişim göstermektedir.

AWT Uygulaması Etkisi Ne Zaman Görülmeye Başlanır?

Bu tedavinin kendini göstermesi uzun bir süre değildir. Ama kendini hemen göstermeyen bu tedavi de kişiler bir ya da iki ay sonra sonuç almaya başlarlar. Sonuç almaya başladıktan kısa bir süre sonra da işlem biter. Bu seanslarda sabır oldukça önemli bir öğedir.

AWT Akustik Dalga Tedavisinin Faydaları Nelerdir?

AWT işlemi kişilere sağladığı faydalar oldukça fazladır. Bu faydalar da ilk önce kişinin istediği vücut yapısına kavuşması gelmektedir. İstediği vücut yapısına kavuşan herkesin vücudunda yağ miktarına bağlı olarak kan dolaşımı hızlandırır ve vücudun düzenli çalışmasını sağlar.

AWT Akustik Dalga Tedavisi Fiyatları 2022

Akustik dalga fiyatı her sene güncel olarak yayınlanan bir makalede bulabilirsiniz. Bu fiyatlar cep yakmayan tarzda olup herkesin gücünün yettiği ölçüde olmaktadır. Sunulan fiyatlar yapılan işleme vücuda ve seans sayısına göre farklılık göstermektedir. Akustik dalga işlemi hem olumlu sonuç verir hem de oldukça kolay bir işlemdir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir