Fit Bir Vücuda Beautyderm İle Hazır Olun

fit vücuda sahip olmak

Zayıflamak için günümüzde birçok farklı yöntem kullanılmaktadır. Bu yöntemlerden yeterli sonucu ya da istediğiniz sonucu tam olarak ede edememiş olabilirsiniz. Merak etmeyin sizin için HydroShape Bakırköyde Beautyderm tarafında uygulanmaktadır. HydShape’nin tam olarak ne olduğuna birlikte bakalım. Bu yöntem ya da cihaz ABD ve Avrupa’da son zamanlarda en fazla tercih edilmekte olan oldukça başarılı sonuçlar ile kendisini kanıtlamış bir yöntem olarak bulunmaktadır.  Suda bisiklet binme ilk başta garip gelse de bu yöntem suda bisiklet binmenin çok daha ötesinde bulunmaktadır. Uygulanacak olan yöntem sayesinde selülitlerinizden kurtulabilir, kaslarda güçlenme sağlanabilir, zayıflayabilir, incelme ve vücutta buluna fazla miktardaki suyun atılması sağlanabilir.

HydroShape Bakırköy’de bulunan Beautyderm tarafından uygulanırken kişi beline kadar bulunur. Suyun içerinde pedal çevirmektedir. Bu yöntem sayesinde suyun içerisinde bisiklete biniyormuş gibi hissederek oldukça rahat bir şekilde yağlanma problemlerinden kurtulabilirsiniz. Suyun içerisinde pedal çevirirken normal bir bisikletin pedalını çevirmeye oranla tam 12 kat fazla bir direnç ile karşılaşırsınız. Bu sayede sadece yarı saat uygulanacak bir seansta 400 ile 600 kalori arasında bir yakım sağlamış olurunuz.  Bu yöntem sayesinde vücudunuzdaki fazla kilolardan kurtulurken seans bittikten sonra sürülecek olan özel jeller ile selülit problemlerinden kurtulabilirsiniz.

Selülit Kabusuna Son Veriyoruz

Kadınların en büyük kâbusu olarak bulunan selülit problem, cildin alt katmanlarına yerleşmekte olana yağ hücrelerinin düzensiz bir şekilde birikmesi sonucu oluşmakta olan bir cilt problemi olarak bulunmaktadır. Selülit probleminin ortaya çıkmasını sağlayan en büyük iki etken genetik faktörler ve hormonal bozukluklar olarak bulunmaktadır. Görüntü olarak ifade edilirken portakal kabuğu benzetmesi yapılmakta olan selülit probleminin çözümü için selülit masajı Bakırköy’de hizmet vermekte olan Beautyderm tarafından yapılmaktadır. Selülit masajı Bakırköy’de bulunan Beautyderm tarafından yapılırken özel masaj yağları ile birlikte yapılmaktadır.  Oldukça başarılı sonuçlar elde edilmekte olan selülit masajı yönteminde kan dolaşımının artması sağlanır ve lenf dolaşımında hareketlenmeler başlar.  Bunun yanında masaj sırasında kullanılmakta olan özel yağlar sayesindeki vücuttaki toksinlerin atılması sağlanır.

Gözle görülür derecede başarılı sonuçların elde edilebileceği selülit masajı sayesinde yaz aylarında çok daha cesur bir şekilde havuzun ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Vücudumuzda olan problemler bizim özgüven ve cesaretimizi kırmaktadır. Kırılan özgüven ve cesaretin oldukça yüksek seviyelere çıkası için Beautyderm yanınızda olacaktır.

Başarılı Bir Teknik İle Zayıflama

Bölgesel yağlanmalar hepimizin kâbusu olabiliyor. Bunların çözümü için her ne kadar uğraş verirsek verelim her zaman bir yerde yıkanmalar yaşıyoruz Bunun için çok daha büyük bir desteğe ihtiyacımız oluyor. Bu zaman kadar aramış olduğumuz destek olan G5 masajı Bakırköy’de bulunana Beautyderm tarafından yapılmaktadır. Uygulama esnasında özel kremler kullanan Beautyderm çok daha başarılı sonuçların elde edilmesini sağlamaktadır.

G5 masajı Bakırköy’de bulunan Beautyderm tarafından hiçbir yan etki olmaksızın yapılmaktadır. Bu zamana kadar özellikle kadınların büyük bir ilgi göstermiş olduğu G5 masajı sayesinde bölgesel olarak sorun yaşamakta olduğunuz yağlanma problemlerine başarılı bir şekilde son verebilirisiniz.  Selülitler ve bölgesel yağlanma sorunları için en ideal yöntemlerden biri olan G5 masajı, jimnastik ile desteklendiği zaman çok daha etkili sonuçların ortaya çıkmasını sağlamaktadır. G5 masajı kan dolaşımının hızlanmasına ağrıların yok edilmesine bölgesel yağlanmalara son verilmesine, cildin esneklik kazanmasına, toksinlerden arınma sağlanmasına, kemik yoğunluğunda atış sağlanmasına oldukça etkili bir şekilde yardım etmektedir. Sizde bölgesel yağlana problemi yaşıyorsanız Beautyderm’den randevu alarak kurtulmak için ilk adımı atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir