Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Duru Güzellik – Duruguzellik.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Estetik
  4. »
  5. Göğüs Büyütme Estetiği

Göğüs Büyütme Estetiği

haber haber -
40 0

Göğüs Büyütme Estetiği

Meme büyütme fiyatları devlet tarafından karşılanmaz. Meme estetiği genellikle meme büyütme, küçültme ve dikleştirme yöntemlerini içerir. İşlemi nasıl gerçekleştirdiğiniz, onu nasıl kullandığınıza bağlıdır.

Meme büyütme için kesi bölgesine implant yerleştirilir, meme küçültme için fazla meme dokusu çıkarılır. Bu ameliyat aynı zamanda genel anestezi altında asimetrik veya sarkık meme sorununu da ortadan kaldırabilir. Meme büyütme fiyatları her bütçeye uyum sağlanabilir düzeyde belirlenmelidir.

Meme Büyütme Estetiği

Kadınlığı simgeleyen en önemli organlardan biri de memedir. Devlet tarafından meme büyütme fiyatları desteklenmemektedir. Elbette her kadın estetik olarak hoş görünen bir memeye sahip olmak ister. Ancak doğumdan sonra bir veya iki taraftaki meme büyümesinin yavaşlaması veya kilo kaybı memenin biraz kasılmasına veya sarkmasına neden olabilir.

Bu gibi durumlarda göğüsleri büyütmeye ve dolgunlaştırmaya çalışarak daha dolgun, daha iri ve daha estetik göğüsler yaratmak mümkündür. Bu büyütmeyi gerçekleştirmenin en kolay yolu silikon meme protezleri kullanmaktır.

Büyütme oranı hastanın istekleri, memenin mevcut durumu, meme derisinin elastikiyeti ve meme boyutları dikkate alınarak hasta ile birlikte belirlenir. Ancak kesin ölçü operasyon sırasında belirlenir. Buradaki en önemli nokta meme derisinin sığabileceğinden daha büyük bir protez kullanmamanızdır.  Meme büyütme fiyatları devlet tarafından karşılanmayacağı için birikim yapmak gerekebilir.

Meme Büyütme Hangi Durumlarda Yapılır?

Meme büyütme fiyatları makul fiyatlardır. Meme büyütme ameliyatı emzirme sonrası ya da önemli kilo kaybı sonrasında meme sarkması ya da sarkmasının iyileşmesine yardımcı olmak için yapılabilir. Meme duvarındaki anormallikler nedeniyle meme yapısı gelişmemiş kadınlara meme hacmini eklemek için meme büyütme ameliyatı yapılabilir. Meme büyütme fiyatları bütçeye uydurulabilir.

Meme Büyütme Yöntemleri Nelerdir?

Göğüs büyütme yöntemi, 3 farklı şekilde karşımıza çıkar. İmplant, egzersiz ve yağ enjektesi şeklinde 3 grupta yapılabilir. Bununla birlikte, egzersiz yoluyla sadece kas kütlesi kazanmak, kilo değişimlerinden kaynaklanan sorunları çözebilir. Kalıcı ve ciddi değişiklikler için implant tedavisi gereklidir.

Meme Küçültme Kimlere Uygulanır?

. Meme gelişimini tamamlamış, memede tehlikeli kitlesi olmayan, meme büyüklüğünden memnun olmayan hastalarda kullanılır. Meme küçültme fiyatları işlemlerini SGK karşılamaz. Kadınlarda meme dokusu iyi gelişmiş erkeklerde de meme küçültme ameliyatı yapılabilir. Meme küçültme fiyatları çok uçuk fiyat aralığı değildir.

Meme Küçültme Öncesi Hazırlık Detayları Nelerdir?

İyileşme sürecini hızlandırmak ve enfeksiyon riskini önlemek için ameliyattan önce sigara bırakılmalıdır. Meme küçültme fiyatları operasyon yapılacak kurum tarafında kredi kartı ile çekilebilir. Mamografi ve meme ultrasonografisi gibi testler yapılmalıdır. Kan sulandırıcı kullanıyorsanız, bir uzmana haber vermeli ve ameliyattan önce durmalısınız. Hasta meme küçültme ameliyatı için hazırlık aşamasını tamamladıktan sonra tedaviye başlanmalıdır. Meme küçültme fiyatları kurumdan kuruma göre değişir.

Meme Küçültme Sonra Nelere Dikkat Edilmeli?

Meme küçültme fiyatları devlet hastanesi tarafından karşılanmaz. Göğüs küçülmesi hemen görünür ve hissedilir. Sırt, sırt ve omuz ağrılarını anında ortadan kaldırır. Ameliyattan 4 saat sonra sıvı gıdalar almaya başlayabilirsiniz. Sıvı gıdaları sorunsuz tolere edebiliyorsanız ameliyattan 6 saat sonra kahvaltı türü ağır olmayan yiyecekler tüketmenizde fayda vardır. Meme küçültme fiyatları karşılanması için birikim yapması gereklidir.

Meme Dikleştirme Nasıl Yapılır?

Meme dikleştirme genel anestezi altında yapılır ve ameliyat sırasında meme başı önceden planlanmış bir alana yerleştirilir. Meme dikleştirme fiyatları devlet tarafından ödenmemektedir. Meme dokusu oluşur. Bu aşamada büyük memeden doku alınırken küçük memenin üzerine silikon protez yerleştirilir. Fazla deri daha sonra bölgeden çıkarılır ve ameliyat tamamlanır. Meme dikleştirme fiyatları sizin tarafınızca ödenir.

Meme Dikleştirme Kimler Olmalı?

Göğüs dikleştirme, bedenen ve ruhen sağlıklı olan tüm kadınlara uygundur. Meme dikleştirme fiyatları için birikim şarttır. Mevcut memenin görünümünden ve büyüklüğünden memnun olmayan kişiler bile memeyi dikleştirebilir. Meme dikleştirme fiyatları özel ödemeye girer.

Meme Dikleştirme Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

Meme dikleştirme fiyatları SGK tarafınca ödenmez. Ameliyattan sonra 3-4 hafta özel korse giyilmesi önerilir. Kurallara uymanız gerekiyor. 2 ay boyunca ağır cisimler kaldırmayın ve 6-8 hafta fiziksel aktivite yapmayın. Cildin yapısına bağlı olarak meme yıllarca sarkabilir. Meme dikleştirme fiyatları ödemesini sizler yapmalısınız.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir