Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Duru Güzellik – Duruguzellik.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Estetik
  4. »
  5. Göğüs Estetik Uygulamaları

Göğüs Estetik Uygulamaları

haber haber -
10 0

Göğüs Estetik Uygulamaları

Göğüsleri büyük olanlar ve sarkma problemi yaşayanlar için İzmir meme küçültme operasyonları hız kesmeden ve ara vermeden sunulmaya devam ediyor.

Oldukça önemli işlemlerden biri olan meme küçültme işlemi alanında uzman doktorlar tarafından ele alınır. Dilediğiniz boyutlarda ve bedeninizle uyumlu ve orantılı olan göğüslere meme küçültme işlemi sayesinde ulaşabilirsiniz. Tamamen profesyonellik çerçevesinde yapılmakta olan bu işlemler için gereken tüm bilgilendirmeler hastalara yapılır.

Meme Küçültme Uygulamaları Nelerdir?

Alanında uzman doktorlar tarafından yapılmakta olan İzmir meme küçültme uygulamaları arasında ameliyat en çok tercih edilen işlemdir. Profesyonel bir şekilde gereken ölçüler alınır, kesikler atılır ve fazla yağ oranı dışarı alındıktan sonra dikişler atılır. Böylece büyük ve sarkık görünüme yönelen göğüsler daha orantılı ve küçük bir görünüme kavuşur.

Göğüslerde gerek yaşa bağlı gerekse çevresel yaşantıya bağlı olarak hormon bozuklukları sonucunda, doğum ve emzirme sonrasında, dokularda meydana gelen sorunlardan ötürü sarkma ve büyümeler meydana gelebilir. Bu tür durumlardan kurtulmak ve tam formunda göğüslere sahip olmak için İzmir meme küçültme sizlere hitap ediyor.

Meme Küçültme Kimlere Uygulanır?

Doğum ve emzirme döneminden sonra göğüslerinde aşırı ve orantısız büyüme meydana gelenler, yaşa bağlı olarak göğüslerinde sarkma oluşanlar ya da meme dokusunda bozukluk ve şişkinlik meydana gelenlere İzmir meme küçültme işlemi uygulanabilir.

Doğal yöntemler ya da egzersizler denenerek istenilen forma ulaşılamadığı takdirde İzmir meme küçültme işlemi ameliyatla yapılabilir. Uzman cerrah tarafından kesikler atılır, fazlalıklar alınır ve dikiş aşaması tamamlanır.

Meme Dikleştirme Nasıl Yapılır?

Meme dikleştirme işlemleri güzel görünüm elde etmek isteyen kişiler için sıkça uygulanan güzellik uygulamaları arasında yer alır.  Bu nedenle İzmir meme dikleştirme merkezleri güzellik uygulamaları için kadınların uğradığı yerlerden biridir.

Mastopexy olarak da bilinen İzmir meme dikleştirme ameliyatı, yaptıran herkesin memnun kaldığı işlemlerden birisidir. Memelerde meydana gelen sarkmalar kadın veya erkekler için fiziksel açıdan ve psikolojik açıdan da kötü görünümlere yol açar. Bu tür kötü görünümler özellikle de kadınlar için oldukça hassas bir konudur.

Estetik açıdan güzel ve dik göğüslere sahip olmak için meme dikleştirme tekniklerinden yararlanılabilir. Aşırı kilo vermeye bağlı olarak veya emzirme sonucunda, doğumdan sonra ya da yaş ilerledikçe göğüslerde sarkmalar meydana gelir. Sarkmalardan kurtulmanın en etkili yollarından biri İzmir meme dikleştirme ameliyatı olmaktır.

Meme Dikleştirme Yöntemleri Nelerdir?

İzmir meme dikleştirme yöntemleri arasında genel anestezi ile yapılan meme ameliyatı yer alır. Genel anestezi altında yapılan meme dikleştirme ameliyatı yaklaşık olarak 3 saat sürer. Bu süre kişiden kişiye ve göğüs formlarına göre de değişiklik gösterebilir.

İzmir meme dikleştirme amacıyla silikon ve protez malzemeler kullanılır. Günümüzde silikon meme malzemeleri ünlüler tarafından estetik ameliyatları sırasında sıkça tercih edilmektedir.

Meme Büyütme Nasıl Yapılır?

Küçük göğüslere sahip olanların tercih ettiği operasyonlardan biri de İzmir meme büyütme operasyonlarıdır. Lokal anestezi ve genel anestezi kullanılarak yapılan meme büyütme ameliyatı sonrasında oldukça forma giren ve bedeninizle orantılı olan memelere sahip olabilirsiniz.

İzmir meme büyütme yöntemlerinde göğüslerin alt kısımlarına kesikler atılır ve uygun implantlar tercih edilerek bu açıklıktan geçirilir. Göğüs altına atılan kesikler en yaygın yöntem olarak bilinir. İmplantların geçirilmesi için kolun altından da kesikler atılabilir. Bu yöntemler hastaların günlük yaşantısına dönmesine kolaylık sağlar.

İzmir meme büyütme işlemlerinde kullanılan malzemeler salin, kompozit ve silikon jel dolgulu implantlardır. Operasyondan önce ve sonra gereken tüm bilgilendirmeler hastalara detaylı ve doğru bir şekilde aktarılır.

Meme Büyütme Fiyatları

Gerek büyütme gerek küçültme gerekse dikleştirme ameliyatları için uzmanlarca yapılan tüm tedaviler, kullanılan materyal ve teknikler fiyatlandırmaya dahildir. Ancak genel olarak İzmir meme büyütme fiyatları, küçültme ve dikleştirme fiyatları oldukça uygun olmakla beraber bütçenizi aşmadan yaptırabileceğiniz işlemlerdir.

Meme büyütme işlemleri uygulanan malzeme ve uygulamanın yapıldığı güzellik merkezine göre değişiklik gösterir. İzmir meme büyütme merkezinde uygun fiyatlar ile meme güzellik uygulamaları gerçekleştirilir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir