Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Duru Güzellik – Duruguzellik.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Estetik
  4. »
  5. İmplant Diş Kimler İçin Uygundur?

İmplant Diş Kimler İçin Uygundur?

haber haber -
8 0

İmplant Diş Kimler İçin Uygundur?

İmplant diş tedavisi son dönemlerin en çok uygulanan yöntemleri arasında yer alır. Özellikle dişlerinde eksilme meydana gelenler implant diş tedavisine başvurabilir.

İmplant Diş Faydaları Nelerdir?

İmplant diş tedavisi daha sağlıklı ve doğal dişlere sahip olmanızı sağlar. İmplant maddesi üzerinden uygulandığından doğal dişlerden ayırt edilmesi oldukça zordur.

İmplant Diş Yaptırmadan Önce Nelere Dikkat Edilmelidir?

İmplant diş tedavisi yaptırılmadan önce varsa ilk olarak çürümüş dişler çekilmelidir. Çünkü çürük dişler implant tedavisinde başarı oranını düşürebilir.

İmplant Diş Tedavisi Kaç Aşamadan Oluşur?

İmplant diş tedavisi muayene ve planlama, operasyon, iyileşme süreci, implantın yerleştirilmesi, protezin hazırlanması gibi aşamalardan oluşur.

İmplant Neden Tercih Edilmeli?

Birçok nedenlerden dolayı implant tedavisi güvenle tercih edilmelidir. Bu tedavi uygulaması eksilen dişlerin doğal bir şekilde tamamlanmasını sağlar. Uygulanan implant dişlerin normal dişlerinizden ayrılan tek yanı implant malzemesinden hazırlanmasıdır. Bunun haricinde birçok özellikleri bakımından doğal dişlerinizle benzerlik gösterir.

Zirkonyum Kaplama Nasıl Uygulanır?

Hazırlanan zirkonyum kaplama 5 günlük süreç sonrasında diş üzerine uygulanır. Bu tedavi uygulamasında en kaliteli beyaz renkli zirkonyum maddesi kullanılır. Böylece dişlerinizin daha canlı olması sağlanır.

Lider İzmir zirkonyum kaplama diş doktoru tarafından uygulanan zirkonyum kaplamalar doğrudan daha sağlıklı ve beyaz dişlere sahip olmanızı sağlar.

2022 yılının en iyi diş kliniği seçilen İzmir zirkonyum kaplama klinik merkezinde bu uygulama ortalama olarak 7 gün içerisinde tamamlanır.

Zirkonyum Kaplama Avantajları Nelerdir?

Birçok avantajı olan İzmir zirkonyum kaplama diş ve diş etlerine zarar vermez. Bu uygulama tüm dişlerin birbiriyle daha uyumlu olmasını sağlar.

Zirkonyum Kaplama Kimler İçin Uygundur?

Profesyonel İzmir implant merkezince de belirtildiği gibi zirkonyum kaplama özellikle diş kalitesi ve görünüşünden memnun olmayanlar için uygundur.

Zirkonyum Kaplama Yaptıranlar Memnun Mu?

Bu konuda İzmir implant merkezi tercih ediliyor. Diş doktorundan zirkonyum kaplama yaptıranlar oldukça memnun olduğunu belirtiyor.

Kaplama Sırasında Ağrı Olur Mu?

Çok hafif düzeyde ağrı meydana gelebilir. Fakat etkili ağrı kesiciler üzerinden İzmir implant merkezinde yapılan işlem ağrıları yok edilebilir.

Kaplama İşlemi Ne Kadar Sürer?

Kaplama işlemi tüm hazırlıklarla birlikte ortalama olarak 7 gün sürebilir. Bazı klinik merkezlerinde bu süreç 8 veya 9 güne kadar çıkabiliyor.

Diş Estetiği Nedir?

Bu uygulama üzerinden estetikli dişlere sahip olabilirsiniz.

Bunun haricinde diş estetiği bugün daha modern bir şekilde uygulanır.

Diş Estetiği Nasıl Yapılır?

İlk olarak dişler kontrol edilir. Herhangi diş çürümesi olup olmadığına bakılır. Çürük dişler alındıktan sonra İzmir diş estetiği tarafından işlem gerçekleştirilir.

Dişler özenli bir şekilde törpülenerek kusursuz bir şekilde biçim verilir.

Diş Estetiği Tedavisi Yöntemleri Nelerdir?

Garantili İzmir diş estetiği tedavisi yöntemleri oldukça fazladır. Bunlar; estetik kompozit ve seramik dolgular, kompozit lamina uygulamaları, porselen laminalar, zirkonyum kuronlar, tam seramik kuronlar ve beyazlatma yöntemleri yer alır.

Diş Estetiği Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

Diş estetiği sonrasında dikkat edilmesi gerekenler mevcuttur. Bu bağlamda işlemden sonra mutlaka sert kabuklu ürünlerden kaçınılmalıdır.

Tedavi edilen dişlerin yeniden biçim bozukluğuna maruz kalınmamasına dikkat edilmelidir. Bu kapsamda kaliteli diş fırçası kullanılmalıdır. Diş bakımları günlük düzenli yapılmalıdır.

Diş Estetiği Fiyatları

2022 yılında en çok sorulan ayrıntılar arasında diş estetiği fiyatları yer alır. Diş estetiği fiyatları klinik merkezleri ve özel hastaneler arasında farklılık gösterir.

Bu nedenle İzmir’den diş estetiği hizmeti almak istediğinizde en uygun fiyatlı diş doktorunu tercih etmeniz yerinde olacaktır.

Diş estetiği de diğer diş tedavilerinde olduğu gibi hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. Online İzmir diş estetiği sitesinde de yer alan diş estetiği dişlerinizin daha kusursuz olması amacıyla uygulanır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir