Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Duru Güzellik – Duruguzellik.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. İzmir’deki et lokantası sektöründe rekabet artıyor! Dede mesleğini et lokantası markasıyla taçlandırdı

İzmir’deki et lokantası sektöründe rekabet artıyor! Dede mesleğini et lokantası markasıyla taçlandırdı

haber haber -
30 0

 

İzmir’deki et lokantası sektöründe rekabet artıyor!

Dede mesleğini et lokantası markasıyla taçlandırdı

 

By Gürsel Steak, İzmir gastronomisine yeni soluk getiriyor

 

İzmir’de yeni steakhouse markası: By Gürsel Steak


Et lokantası sektöründeki rekabet gün geçtikçe artıyor. Bu alanda faaliyet gösteren işletmelerin sayısı da çoğalırken, doğal et ürünlerini en güzel lezzetlerle müşterilerine sunan markalar öne çıkıyor. Son olarak İzmir Mavişehir’de hizmet vermeye başlayan By Gürsel Steak, iddialı et lezzetleriyle dikkat çekiyor.

 

Son dönemde popülerleşen steakhouse restoranlar (et lokantası), müşteri tercihlerine göre özel olarak pişirilmiş antrikottan filetoya, biftekten pirzolaya kadar çok sayıda eti bir arada sunuyor. Bu alanda faaliyet gösteren işletmelerin sayısı da çoğalırken, doğal et ürünlerini en güzel lezzet ve sunumlarla müşterilerine sunan markalar öne çıkıyor. Gürsel Güntekin, kasap ve restoran tecrübesini By Gürsel Steak markasıyla taçlandırdı.

 

Kaliteli et, doğru lezzet ve güzel sunumu bir araya getiren işletmelerin rekabet ortamında bir adım öne çıktığını söyleyen By Gürsel Steak Kurucusu Gürsel Güntekin, “Çocukluğumdan beri kasaplıkta deneyim edindim. Mesleğimi dedemden öğrendim. Kendi kasap dükkanımın ardından, meslekteki tecrübemi markalaştırarak yeme içme sektörüne taşımak istedim. Aynı mekanda hem kasap hem restoran olarak hizmet veriyoruz” dedi.

Ziyaretçiler pişirme derecesini kendisi seçiyor”

Seç & pişirt konsepti ile müşterilerine etin en leziz ve taze halini sunmayı misyon edindiklerini ifade eden Gürsel Güntekin şu bilgileri paylaştı: “Bin metrekarelik alanda kurulan mekanımız şu an 300 kişilik kapasiteye sahipken, her bir ziyaretçimiz için kusursuz bir müşteri deneyimi yaratıyoruz. Misafirlerimiz diledikleri eti seçiyor ve  istedikleri derecede pişirilmesini talep edebiliyor. Mekanımızda köfteden şarküteriye ihtiyaç duyulan tüm ürünleri sunuyoruz. Uygun marinasyon yöntemleri ile en doğru lezzete ulaşıyoruz.”

Lezzet şöleni vaat ediyoruz”

By Gürsel Steak Kurucusu Gürsel Güntekin, verimli et üretimi yöntemleri geliştirdiklerini belirterek, “Hem hayvancılıkta hem et üretiminde en iyisini yapmak için çalışıyoruz. Çiftliklerimizdeki hayvanlarımız, stresten uzak bir şekilde, fabrikasyon yem kullanılmadan, doğal yollarla besleniyor. Organik etlerimiz bu sayede yüksek besin değerlerine sahip olabiliyor. Etin üretiminden dinlendirilmesine ve işlenip son ürün haline getirilmesine kadar tüm süreç kontrolümüz altında ilerliyor. Tüm ürünlerimiz, usta kasap ve şeflerimizin geliştirdiği tariflerin birer çıktısı. Müşterilerimize lezzet şöleni vaat ediyoruz. İzmir menşeli markamızı globalde de büyütmeyi hedefliyoruz” dedi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir