Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Duru Güzellik – Duruguzellik.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Karın Germe Ameliyatı

Karın Germe Ameliyatı

haber haber -
20 0

Karın Germe Ameliyatı

 

Karın bölgesinde sarkan yağları ve fazlalık derileri aldırma işlemine karın germe ameliyatı denir. Bu işlem karın bölgesinin çizilerek fazlalık alanların alınmasıyla yapılır. Karın germe ameliyatı fiyatları kişinin karın dokusunun durumu ve işlemin süresine göre değişir.

 

Karın Germe Ameliyatı Kimlere Uygulanır?

 

Karın germe ameliyatı isteyen kişilerin daha çok doğum yapmış kadınlar olduğu ya da hızlı kilo alıp vererek vücut derilerinde sarkma ve çatlaklar olan kadın ve erkekler olduğu görülür. Bu kişiler için uygun olan karın germe ameliyatı fiyatları ile de hastalarını memnun eder düzeydedir.

 

Karın Germe Ameliyatı Sonrası Neler Yapılmalı?

 

Karın germe ameliyatı olan kişilerin hafif gıdalarla beslenmesi uygun görülür. Sigara ve alkol kullanılması yasaktır. Ağır sporlar yapılmamalıdır.

 

Karın Germe Ameliyatı İyileşme Süreci

 

Karın germe ameliyatı olmanız halinde iyileşme süreciniz 14 gündür. Özellikle kendinize çok dikkat etmeniz halinde daha kısa sürede toparlanmanız da mümkündür.

 

Karın Germe Fiyatları

 

Yapılan ameliyat öncesinde tüm detayların bilinmesi önemlidir. Bu yüzden ameliyat öncesi karın germe ameliyatı fiyatları hakkında bilgi almanız gerekir.

 

Liposuction Nedir?

 

Vücutta kiloya bağlı olarak ortaya çıkan yağ dokularının kısa süren bir işlem ile alınmasına liposuction denir. Genellikle çevrede yağ aldırma ismi ile bilinir.

 

Vücutta biriken yağlardan kurtulmak için yapılan liposuction fiyatları ile de kişileri kendine çeker. Bölgesel olarak yapılan bir işlem olduğu kadar tüm vücut için de yaptırılabilir.

 

Liposuction Hangi Durumlarda Yapılır?

 

Liposuction yaptırmak için kilolu olmanız, hamilelikten gelen kilo ve yağlarınız olmalıdır. Genellikle bu işlemi yaptıranların obez grubundan gelen kişiler olduğu görülür. Liposuction fiyatları da bu etkenlere bağlı olarak kişiye özeldir.

 

Liposuction Yöntemleri Nelerdir?

 

Lazer ile liposuction, ıslak liposuction ve ultrasonik liposuction olarak 3 çeşit yağ aldırma yöntemi bulunur. Kişinin durumu göz önünde bulundurularak en uygun yöntem seçilerek hasta için uygulanır.

 

Liposuction Sonrası Nelere Dikkat Edilmeli?

 

Liposuction sonrasında dinlenme mühletine dikkat edilmesi gerekir. Beslenme önem arz edip yağlı ve ağır besinlerden kaçınılmalıdır. Spor yapımına ara verilmelidir.

 

Liposuction Fiyatları

 

Yağ aldırma işlemi olan liposuction yöntemine pek çok insan ilgi gösterir. Bu yüzden de hastanın durumu ve merkezdeki doktorun yeteneğine göre her yerde liposuction fiyatları değişiklik gösterir.

 

Annelik Estetiği Nedir?

 

Hamilelik döneminde alınan kilolar, lohusa sürecinde sarkan vücut derisi nedeni ile vücut görüntüsünde bozulma olan kişiler için uygulanan estetik işleme annelik estetiği denir. Annelik estetiği fiyatları herkese farklı verildiği için işlem öncesi net fiyat bilmeniz önem arz eder.

 

Annelik Estetiği Kimlere Uygundur?

 

Hamilelik geçirmiş, emzirme dönemi sona ermiş her yaştan kadın için annelik estetiği yapılabilir. Oldukça faydalı ve vücudu toplayan bir işlemdir.

 

Annelik Estetiği Sonrasında İyileşme Nasıl Olur?

 

Annelik estetiği yaptıran kişiler yaklaşık iki hafta dinlenmelidir. Ağır kaldırmamalı, beslenme düzenine dikkat etmelidir. Kabızlık ve ishal gibi durumlara yol açacak gıdalardan uzak durmalıdır. İyileşme süresi bu kadar kısa olup, hastanın kendine dikkat etmesi önemlidir.

 

Annelik Estetiği Hangi Operasyonları İçerir?

 

Annelik estetiği operasyonları içerisinde karın germe, labioplasti, meme büyütme, meme dikleştirme ve yağ aldırma işlemi olan liposuction yer alır. Bu işlemlerden tercihinizi yaptıktan sonra annelik estetiği fiyatları da öğrenilmelidir ki işlem sonra sorun yaşanmasın.

 

Annelik Estetiği Fiyatları

 

Annelerin daha güzel görünmesini sağlayan bu estetik işleminin fiyatı da oldukça merak edilir. Merkez, annenin durumu gibi faktörlere bağlı olarak annelik estetiği fiyatları değişiklik gösterir.

 

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir