Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Duru Güzellik – Duruguzellik.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. “Kesinlikle bu maddeyi kabul edemem”

“Kesinlikle bu maddeyi kabul edemem”

haber haber -
36 0

“Kesinlikle bu maddeyi kabul edemem”

Sezon başı Fenerbahçe’den kiralanan genç stoper Emir Ortakaya’nın sözleşmesinde bulunan geri çağrıma maddesini değerlendiren Başkan Koyun, “Böyle bir geri çağırma maddesi var, bu madde konduğunda bizim hukukçulara söyledim, kesinlikle bu maddeyi ben kabul edemem. Onlarla bu maddeyi koymamızdaki tek sebep, futbolcuların gelişimi için oynamalarıydı. Biz o tavrı yerine getirdik, Emir Ortakaya gayet başarılı ve istenilen süreyi de alıyor. Fenerbahçe büyük bir camia, Kocaelispor’da tavrı yerine getirmiş. Taahhüdünü yerine getiren kulüpten futbolcunun geri çağırılacağına inanmıyorum. Emir’in bizde çok mutlu olduğunu biliyorum. Sezon tamamlanır kendi futbolcuları tekrar çağırırlar veya kontratını yenilerler onların bileceği iş. Bugün itibariyle bizim taahhüdümüz yerine gelmiştir, futbolcunun oynamasıyla ilgili herhangi bir problem yoktur. Fenerbahçe tarafından bize çağırmayla ilgili herhangi bir teklif gelmedi, bir teklif de geleceğini tahmin etmiyorum” şeklinde konuştu.

“Fenerbahçe ile karşı karşıya gelmeyi arzu etmiyorum”

Fenerbahçe’nin geri çağrıma maddesini kullanması halinde yasal hakları olduğunu ifade eden Koyun, “O günü yaşamak istemiyorum, Kocaelispor’un da yasal hakları var, Fenerbahçe ile karşı karşıya gelmeyi arzu etmiyorum. İki güçlü camia, bir transferin değil, artık bir emanetin geri alınmasının bu şekilde olmaması gerektiğini düşünüyorum. Fenerbahçe başkanı ve ekibinin de böyle bir hamle yapacaklarına inanmıyorum, çünkü camialara yakışanlar bunlar değil. Camialara yakışan taahhütlerin yerine gelmesidir, biz taahhüdümüzü yerine getirdik Fenerbahçe’nin böyle bir hamle yapacağına inanmıyorum” açıklamasını yaptı. . pradabet tv

“Hedefe giderken taraftarımıza çok ihtiyacımız var”

Koyun, son olarak taraftar, yönetim ve teknik heyet olarak kenetlendiklerini belirterek, “Kocaelispor taraftarına canı gönülden teşekkür ediyorum, içeride ve dışarıda olağanüstü bir destek var. Uzun yıllar Kocaelispor’da olmayan güzellikleri beraber yaşıyoruz. Gerek taraftarımız gerekse camiamız kenetlenme içerisindeyiz. Hedefe giderken taraftarımıza her gün olduğu gibi bugün de yarın da çok ihtiyacımız var. Stadın doldurulmasını ve stattaki ambiyansın çok daha fazla olmasını istiyorum. Bu potansiyel bu şehirde var. Bu güne kadar bizi, takımımızı yalnız bırakmayan büyük Kocaelispor taraftarına ve Hodrimeydan taraftar gurubuna teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir