Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Duru Güzellik – Duruguzellik.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Köklü firmalardan biri olan ve ülkemizde hizmet sağlayan Storklift Asansör İç ve Dış Ticaret İthal İhracat LTD.ŞTI, oldukça başarılı hizmet ile öncü nitelikte.

Köklü firmalardan biri olan ve ülkemizde hizmet sağlayan Storklift Asansör İç ve Dış Ticaret İthal İhracat LTD.ŞTI, oldukça başarılı hizmet ile öncü nitelikte.

haber haber -
26 0

Kadın gücünün hakim olduğu ve erkeklerin yapacağı her şeyi kadınlarında yapacağını söyleyen firma bunun için oldukça fazla çalışmakta. Aynı zamanda diğer firmalara da oldukça yararı olan firma müşterileri için en iyi hizmeti sunmayı hedef edinmiştir. Bu noktada oldukça istikrarlı davranan firma bunu yaparken yabancı kökenli olmalarını ise avantaja çevirmiş.
“Yabancı olmak başka bir ülkede hizmet vermek çoğu kişi için zor ama bizler bunun üstesinden geldik.”diyerek bu durumu açıkladılar. Türkiye’de tek bu hizmeti veren firma bu konuda da çok gururlu. Öyle ki hem yabancı olmak hem de tek olmak oldukça yorucu fakat bir o kadar da çok emek demek. Bunu en iyi şekilde yapan firma bu yüzden de Türkiye pazarında olmaktan çok mutlu.
Storklift Asansör İç ve Dış Ticaret İthal İhracat LTD.ŞTI firması için oldukça fazla çalışan ekip markanın büyümesi içinde oldukça fazla çalışmış. Akılda kalan bir marka için var gücü ile hizmet veren Storklift Asansör İç ve Dış Ticaret İthal İhracat LTD.ŞTI bu konu hakkında ise şöyle konuştu, “Amacimiz tedarikçi ve müsterinin buluşma noktası olmak. Yeterli araca sahip olmayan veya bazı uluslararası pazarlara ulaşma şansı sınırlı olan üreticilerin işini kolaylaştırıyoruz. İyi bir üretim potansiyelimiz olabilir ama belki de iletişimimiz cok sınırlı fakat bunu da son dönemde kırdık. Bu yüzden de pazarda olmaktan çok mutluyuz. “
Gelecek konusunda da oldukça yoğun bir dönem geçiren ekip, tüm bunları hizmet kalitesini arttırmak ve zor olanı başarmak için yapıyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir