Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Duru Güzellik – Duruguzellik.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Latteart Nedir ve Nasıl Yapılır?

Latteart Nedir ve Nasıl Yapılır?

haber haber -
49 0

Latteart kahvenin sanat olarak kabul edilmesini sağlayan, özel bir alandır. Tamamen yetenek ve pratik ile kahvelerin üzerine çeşitli sanat eserlerinin işlendiği latte arttı yapabilmek için ustalık gerekmektedir. Latte art, pürüzsüz dokuda hazırlanmış kahve köpüklerinin üzerine çeşitli figürlerin, desenlerin ya da grafiklerin işlenmesi ile yapılmaktadır. Latte art yapabilmek için ilk adım se mükemmel özellikteki kanvası yani kahveyi hazırlamak gerekmektedir. Kahve ve sütü mükemmel kıvamda hazırlamak konusunda yeterlilik gösteren baristalar, latte artın ilk basamaklarında yükselmek için lavanta, kalp ya da harf yapmaya başlayabilir. Temel kurallara hakim olduktan ve bilek hareketlerini geliştirdikten sonra latte art için tek sınır, hayal gücünüz olacaktır. Latte art yapmak için ihtiyaç duyduğunuz ekipmanları ise latte art setleri karşılamaktadır.

Latteart Seti

Latteart seti kahvenize dilediğiniz deseni işlemeniz için ihtiyacınız olan ekipmanlardır. Nasıl ki ressamların fırçası varsa, baristalarındalatte art setlerine sahip olması gerekmektedir. Latte art setleri sayesinde kahve köpüklerine ister resim yapabilir isterseniz de farklı tasarımlarla müşterilerinize sunabilirsiniz. En başarılı latteart en ideal hazırlanmış espresso ile yapılmaktadır. Bundan dolayı da pürüzsüz ve ipeksi dokudaki mikro köpükler elde ettikten sonra, bunun üzerine arzu ettiğiniz deseni, resmi ya da grafiği işleyebilirsiniz.Latte art setleri ile dilediğiniz dizaynı, becerilerinizi ve seviyenizi arttıracak şekilde de kullanarak kendinizi geliştirebilirsiniz. Özellikle latteart çizimleri için tercih edebileceğiniz ve sitemizde bulabileceğiniz alüminyum latte kalemi sayesinde dilediğiniz çizimi kahvenin üzerine sanatınızı kolayca işleyebilirsiniz. EspressoPerffetto olarak sitemizden bulabileceğiniz tüm latte art setleri, alanında uzman ve latte art konusunda eğitimli kişiler tarafından tasarlanmıştır. Özellikle profesyonel ve amatör baristaların kullanabileceği kadar işlevsel latte art kalemi modelleri sayesinde sanatınızı kahve fincanlara işleyebilir ve mükemmel sunumlar ile misafirlerinizi mutlu edebilirsiniz.

Latteart Set Fiyatları

Latteart set fiyatları satın alacağınız latte art setine ve setin içeriğine göre değişmektedir. Latte art kalemlerini de sitemizden tek tek satın alabilirsiniz. Ancak set satın almak daha ekonomik olacaktır. Latte art setleri birçok işlevi bir arada yapmaya olanak tanıyan ekipmanlardan oluşmaktadır. Bunun ötesinde ürünleri tek tek satın alarak da kendi setinizi oluşturabilirsiniz. Sitemizden satın alacağınız her ürün EspressoPerffetto kalitesi ile sizlere sunulmaktadır.  Saat 12:00’a kadar verdiğiniz siparişler ise aynı gün kargoya verilmektedir. İade ve değişim avantajlarının yanı sıra seçili ürünlerde de en iyi fiyat garantisi bulunmaktadır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir