Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Duru Güzellik – Duruguzellik.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Özel Hediyelik Doğal Taş Bileklikler

Özel Hediyelik Doğal Taş Bileklikler

haber haber -
49 0

Doğal taşlar evren var olduğundan bu yana hayatımızda belli başlı işlevleri olan, yer yüzünün aşınması ve rüzgar, yağmur ve volkan patlaması gibi doğal sirkülasyonlar sonucu oluşmuş ve oluşması asırlar süren, farklı enerjilere sahip taşlardır. Doğal taşların kendi içerisinde enerjiye sahip olmasının temel sebebi özellikle farklı volkanik hareketlerin ve farklı iklim şartlarının etkilerine maruz kalmalarıdır. Gezegenlerle bağdaştırılırlar çünkü gezegen hareketlerinin dünya üzerindeki etkileri de doğal taş oluşumlarına katkı sağlamaktadır. Renkleri ve dokuları itibari ile farklı görünürler. Tam değerli taşlar gibi değildirler, doğal taşlar yarı değerli taşlar olarak bilinmektedirler.

Doğal taşlardan pek çok farklı takı tasarlanabilir. Değerli taşlara oranla işlenmeleri daha basittir, daha kolay şekil alabilirler. Buna göre özellikle takı tasarımı konusunda elverişli taşlardır. Tene temas etmeleri varsayılan enerjilerinin daha güçlü olmasına sebebiyet verdiği düşünülmektedir. Bu yüzden bileklik ve kolyeler doğal taşlar için daha elverişli takılardır. Özellikle doğal taşlardan yapılma bileklikler bir doğal taştan tasarlanabilecek en özgün takı tasarımı olacaktır.

Doğal taşlar maddi olarakta çok yüksek rakamlı taşlar değildirler. Bu yüzden her bütçeye uygundur. Hediyelik konusunda da özellikle doğal taşlara meraklı kişiler için bulunmaz bir hediyelik tercihidir. Özel hediyelik doğal taş bileklik doğal taş takıların arasında bulunması en kolay takı çeşitlerindendir. Aynı zamanda canlı renk ve dokuları sayesinde herkesin seveceği ve severek kullanabileceği, hem günlük hem de şıklığın bir arada bulunduğu yegane takılardandır. Kişilerin renkleri ve burçlarını göz önüne alarak yapacağınız doğal taş bileklik alışverişi karşınızdaki insanı mutlu edecek güzel bir hediyelik alternatifi olacaktır.

Kamus tesbih onlarca yıllık tecrübesi sayesinde doğal taşlar konusunda usta bir atölyedir. Doğal taş takılar, teşbihler, küpeler ve kolyeler başta olmak üzere her zevke hitap edecek ve orijinal takılara rahatlıkla ulaşabilmek kamus tesbih sayesinde oldukça kolaydır. Kamus tesbih piyasa fiyatlarına oranla daha uygun bir alışveriş yapmanızı sağlar, aynı zamanda alacağınız doğal taş bilekliklerin orijinalliğine kefil olur. Pek çok takı tasarımını kendi atölyelerinde oluşturarak benzersiz parçalar üretmektedir. Detaylar İçin; https://www.kamustesbih.com/urun-kategori/dogal-tas-bileklikler/

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir