Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Duru Güzellik – Duruguzellik.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Şampiyon Trabzonspor’a Dev Gelir

Şampiyon Trabzonspor’a Dev Gelir

haber haber -
19 0

Şampiyon Trabzonspor’a Dev Gelir
Geçtiğimiz haftalarda şampiyonluğunu resmi olarak ilan eden Trabsonspor çifte mutluluk yaşayacak. Son dakika habere göre şampiyonlar ligi takımda iştahların kabarmasına neden olacak. Şampiyon Trabzonspor bu dev gelir sayesinde büyük bir kazanç elde edecek. Şampiyonlar liginde dağıtılan paralar Trabzonsporun kasasını tam manasıyla dolduracak. Başakşehir ve Chelsanın kazandığı eurolar ligde iştahların kabarmasına neden olurken şampiyon olan Karadeniz ekibinin de kasası maksimum seviyede dolacak.
50tl deneme bonusu
Şampiyona Özel Dev Kazanç
Son sezonda şampiyon olan taraf Karadeniz ekibi Trabzonspor oldu. Şampiyonlar ligine katılmaya hak kazanan Bordo mavililer ligde de dev kazançlar elde edecek. Trabzonspor turnuvalar sayesinde yüksek rakamlarda kar ve kazanç sağlayacak. Bu kazançla birlikte ise takım büyük bir rahatlama yaşayacak. Şampiyonluğunu ilan eden takımda yüzler gülmeye devam edecek. Düzenlenecek olan turnuva kapsamında gruplara kalınması halinde dev bir gelir sağlanacak.
Trabzonspor’un Kasası Dolacak
Avrupa şampiyonlar ligine katılacak olan Trabzonspor gruplara kaldığında takımın kasası da dolmuş olacak. Bu sayede ise ekip bir hayli rahatlama yaşayacak. Düzenlenen turnuvalar için verilen paralar ise tam anlamıyla dikkat çekiyor. Şampiyonluğu sonuna kadar hak eden Karadeniz ekibi şampiyonlar liginde de adından söz ettirecek. Ekonomik anlamda da rahatlık yaşayacak olan takımda kasa bir anda dolacak. Trabzonspor da yaşanan bu gelişme ile ilgili öne çıkan haberler manşetlere de bu şekilde yansıyor.

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir