Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Duru Güzellik – Duruguzellik.com

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Genel
 4. »
 5. Teflon bant, keten ve macun devri kapandı! EMS Force ile kolay uygulama, sıfır sızma!

Teflon bant, keten ve macun devri kapandı! EMS Force ile kolay uygulama, sıfır sızma!

haber haber -
31 0

Teflon bant, keten ve macun devri kapandı!

EMS Force ile kolay uygulama, sıfır sızma!

Metsan EMS Force ürünü ile metal dişli borularda %100 sızdırmazlık sağlayan inovatif bir ürün geliştirdi. Bu ürün hem kullanıcılara hem de uygulayan teknik ekibe büyük kolaylıklar sağlıyor. Özellikle su tesisatları, basınçlı sıvı ve  gaz tesisatları alanlarında kullanılan bu ürün geleneksel yöntemlerin kullanıldığı tesisatlar da yaşanan problemlerin tamamına çözüm sunuyor.

Metsan Endüstriyel Yapıştırıcılar A.Ş. tarafından ar-ge ve inovasyon çalışmaları sonucu geliştirilen  EMS Force, geleneksel boru sızdırmazlık ürünlerine göre çok daha ekonomik ve pratik kullanım özelliği ile öne çıkmakta.

EMS Force, petrol, gaz, kimya, enerji ve su arıtma endüstrileri gibi bir çok sektörde kullanılabiliyor. Ürün, boru bağlantılarında güvenli ve sızdırmaz bir contalama sağlıyor. Ayrıca, ürün yüksek sıcaklık dayanımı sayesinde, basınç altında çalışan sistemlerde de kullanılabiliyor.

Eski tip boru sızdırmazlık ürünleri (teflon, bant ve keten gibi) ile yaşanan bir çok sızıntı problemini EMS Force boru sızdırmazlık ürünü ile çözebilirsiniz. İnsan sağlığına zarar vermeyen özel formülü sayesinde bir çok alanda kullanılabilen EMS Force uygulanan noktada kürleşerek sıvı sızmasını başarılı bir şekilde engelliyor. Farklı sıcaklık ve basınç değerleri altında dahi özelliğini kaybetmeyerek uzun ömürlü bir performans gösteren EMS Force bu yönü ile eski tip boru sızdırmazlık ürünlerine karşı çok daha etkili bir alternatif olmakta.

Geleneksel yöntemlerin karşı çok iddialı olan bu inovatif ürün kullanıcılarının ön yargılarını ilk denemede yok edecek kadar inanılmaz etkiye sahip. Sıvı formda ki ürünün, teflon bant ve keten gibi katı yapılı malzemelere alternatif olması sizi şaşırtabilir. Ancak bu ürünü eski tip malzemelere karşı daha etkili kılanda bu sıvı özelliği. Sıvı formu sayesinde bağlantı noktalarında ki tüm boşluğu doldurup yapışmaktadır. Ürün uygulama sonrası tepkimeye girerek kürleşmekte ve mükemmel bir sızdırmazlık sağlamakta.

Metsan EMS Force ürününü bir çok yapı market raflarında yerini almış durumda ve sizlere en iyi fiyat/performansı sunmaktadır.

25 yıllık bir geçmişe sahip olan Metsan Endüstriyel Yapıştırıcılar, yüksek teknoloji mühendislik yapıştırıcıları, yapı kimyasalları ve anaerobik sızdırmazlık kimyasallarını kapsayan ürün portföyüyle dünya çapında 60 ülkede müşterilerine hizmet veren bir kimya şirketidir.

EMS FORCE BORU SIZDIRMAZLIK ÜRÜNÜ TANITIMI

EMS Force metal dişli borularda %100 sızdırmazlık sağlayan inovatif bir ürün geliştirdi. Bu ürün hem kullanıcılara hem de uygulayan teknik ekibe büyük kolaylıklar sağlıyor. Özellikle su tesisatları, basınçlı sıvı ve  gaz tesisatları alanlarında kullanılan bu ürün geleneksel yöntemlerin kullanıldığı tesisatlar da yaşanan problemlerin tamamına çözüm sunuyor. Eski tip boru sızdırmazlık ürünleri (teflon bant ve keten gibi) ile yaşanan sızdırma ve uygulama zorluğu gibi problemleri EMS Force ile aşabilirsiniz.

EMS Force boru sızdırmazlık ürününü farklı kılan nedir?

 1. Hızlı kürleşme:

1-3 dk içerisinde, 5C nin altında ve 40C nin üstünde dahi kürleşir ve sızmaları anında durdurur.

 1. Uzun raf ömrü:

Minimum 3 yıl raf ömrü vardır.

 1. Kokusuz içerik:

Kullanıcıyı rahatsız etmeyen, kapalı ortamlarda kullanıma uygun kokusuz bir üründür.

 1. Temiz içerik:

İnsan sağlığı için zararlı kimyasalları içermeyen bir üründür.

 1. Uygulama kolaylığı:

Kolay uygulanabilmesi için ayarlanmış kıvamı ile damlama yapmaz ve bulaşmaz.

 1. Korozyonu önleme:

Yıllar sonra bağlantısı yapılan parçalara zarar vermeden kolayca sökebilirsiniz.

Teflon bant , keten, macun gibi diğer malzemeler korozyonu önlemediği gibi korozyon oluşumunun sebebi olabiliyorlar. Zaman içerisinde parçalar pastan kilitleniyor ve sökülmesi imkansız hale geliyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir