Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Duru Güzellik – Duruguzellik.com

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Genel
 4. »
 5. Tırnak Bakımı

Tırnak Bakımı

haber haber -
48 0

Tırnak Bakımı

Tırnak bakımı yalnızca kadınlar için değil erkekler için de oldukça önemlidir. Tırnak bakımı genel olarak birçok kişi tarafından evde yapılsa dahi profesyonel tırnak bakımı her zaman daha iyi olmaktadır. Leman Demir Güzellik Salonu tüm işlemler gibi tırnak bakımı işlemini de oldukça özenli ve titiz bir şekilde yapmaktadır. Yapılan tırnak bakımı işlemleri içinde:

 • Öncelikle tırnak temizliği yapılır
 • Daha sonra tırnakların sağlığı ve daha kolay şekillendirilmesi için nemlendirilmektedir
 • Tırnaklar kesilir
 • Tırnaklar istenildiği gibi şekillendirilir
 • Tırnakların daha sağlıklı ve sağlam olması için güçlendirici işlemler yapılmaktadır
 • Tırnak cilası uygulaması da bakım işlemlerinden birisidir

Tırnaklarda devamlı olarak sorun yaşayan bireylerin bunu belirtmesinde fayda olacaktır. Yapılan tırnak bakım işlemleri bu duruma göre şekillendirilmektedir.

Jel Tırnak Uygulaması

Jel tırnak uygulaması için öncelikle tırnak yüzeyinin temizlenmesi gerekmektedir. Daha sonra yüzey törpülenir ve özel jel sürülerek UV ışınlarının altında tutulur. Böylelikle tırnaklar sertleşir. Jel tırnak uygulaması sayesinde tırnaklar hızlı bir şekilde uzar çok daha güçlü bir yapıya sahip olur.

Leman Demir Güzellik Salonu jel tırnak uygulaması konusunda da daima müşterilerinin memnuniyetini kazanmayı başarmıştır. Bu yüzden alanında öne çıkmayı da her zaman başarmaktadır. Jel tırnakların bir diğer güzel yanı ise farklı renk seçeneklerinin olmasıdır. Üstelik jel tırnaklar dayanıklı olduğu gibi aynı zamanda oldukça ince bir görünüme sahip olur ve kibar bir görüntü çıkar ortaya. Çıkarma işlemi için de güzellik salonundan randevu alınarak uzman kişiler tarafından yapılması daha sağlıklı olacaktır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir