Yılbaşı Parfüm Kampanyaları ile Yeni Yıla Merhaba Deyin!

Yeni yılda hoş kokulu parfümlere sahip olmaya ne dersiniz? Yeni yıl; yeni bir siz, yeni tatlar, yeni kokular, yeni farkındalıklar demektir. Yeni başlangıçlara hazır olduğunuzu hissediyorsanız yeni bir koku keşfederek, zihninizi canlandırabilirsiniz. Şimdi diyeceksiniz ki “Parfüm, parfümdür. Sık geç.” Hayır, her parfüm aynı değildir. Küçük yaşlarda aldığınız bir kokuyu seneler sonra dahi hatırlayabileceğinizi, hatta bu kokuyla geçmişteki anılarınıza dahi dönebileceğinizi biliyor muydunuz? Yeni bir koku; aslında bir uyanış, varoluş, kendine dönüştür.

Sadece parfüm olmayan ve birçok anlam taşıyan kokuları seçerken, ne kadar hoşlandığımıza veya nasıl kokmak istediğimize göre tercihte bulunuruz. Çevremizdeki kişilerde iyi bir izlenim bırakmak, tarzımızı ya da yaşam biçimimizi yansıtmak için parfümlerden faydalanırız. Parfüm markaları ise bu istekleri mümkün kılmak için sürekli yenilenen aromalarla alternatif sunmaya devam etmektedir. Kadın parfümleri ve erkek parfümleri; çeşitli bitkiler, meyveler veya baharatlarla harmanlanarak en iyisine ulaşma çabası ile üretilmektedir. Bu çaba, yılbaşı parfüm kampanyaları ile yeni bir kokuya sahip olmayı kolaylaştırıyor. Birçok markanın yer aldığı lidyana.com’da parfüm markaları ve ürün gamlarını inceleyerek size özel kokuyu bulmaya hazır mısınız?

Hayranlık Uyandıran Kadın Parfümleri

Kadın parfümlerinde en çok tercih edilenler, şeker veya taze meyvelerle harmalanan kokulardır. Hem doğal bir koku veren hem de canlılık katan taze kokular, gündelik hayatta rahatlıkla kullanılır. Yaz aylarında elbisenize vuran hafif esintide hissedilen taze meyve aromalarının yerini kış aylarında şeker esansıyla tamamlanan kokulara bırakabilirsiniz. Doğayla bütünleşmek istiyorsanız, yeşil kokulara da göz atabilirsiniz. Çim ve yeşil yaprak aromaları içeren kadın parfümleri ormanın tazeliğini yaşamanıza fırsat verir.

Gündelik hayatta hafif kokular tercih edilirken, gece davetlerinde biraz daha ağır kadın parfümleri öne çıkar. Set halinde de bulabileceğiniz davetlere özgü parfüm çeşitleri, çoğunlukla odunsu veya baharat kokuları içerir. Siyah elbise, topuklu ayakkabı, şık bir çanta ve her daim çantanızda bulunduracağınız baharat aromalı parfümle dikkat çekiciliğinizi daimi kılabilirsiniz.

Karizmayı Vurgulayan Erkek Parfümleri

Erkek parfümleri, doğallığı sevenler için orman, su ve odunsu kokular barındırır. Tende şık bir detay olacak orman dokulu esanslar çekiciliği artırırken, su kokuları ise taze çiğ tanelerinin, denizden gelen ferahlığın keyfini yaşatır. Yaz aylarında serinlemek için kullanacağınız bu kokuların yerini kışın odunsu ve bahatarat aromalı kokularla doldurabilirsiniz. Bir kokuyu çok sevmiş olmanız hep onu kullanmanız demek değildir. Parfümünüzü kış ve yaz aylarında değiştirerek tazelik kazanabilir ve daha dikkat çekici olabilirsiniz.

Gece davetlerinde erkeksi ama duru bir koku arayışında iseniz lavanta, biberiye, narenciye aromalı erkek parfümleri seçebilirsiniz. Narenciye ve baharat karışımı da sık tercih edilen kokular olmaktadır. EDP, EDT ve niş gibi farklı türleri olan parfümler, kalıcılığı bazında değerlendirilir. Parfüm alırken gece davetleri için EDP, gündelik yaşam için EDT ürünleri seçerek daha etkili bir kullanım sağlayabilirsiniz.

Erkek ve kadın parfümleri için Lidyana sayfasını ziyaret edebilirsiniz: https://www.lidyana.com/parfum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir