Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Duru Güzellik – Duruguzellik.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Aslan ÖZCAN Kimdir ?

Aslan ÖZCAN Kimdir ?

haber haber -
58 0

Aslan ÖZCAN Kimdir ?

Aslan Özcan,
“1986 yılında Sinop’ta doğdu. 5 yaşında İstanbul’a geldi. Halkla ilişkiler Bölümü’nden mezun oldu.
Evli ve 2 çoçuk babasıdır.
Fotoğrafçılık İle Ne Zaman Tanıştınız?
Herkesin farklı ve ilgi çekici bir hikayesi olduğunu söyleyen Aslan Özcan; duygulanarak kendi hikayesini özetliyor: İlk fotoğraf makinem polaroid bir cihazdı. 1996 yılında Almanya’da gurbetçi olan dedem yurtdışından getirip hediye etmişti. Büyük bir hayranlıkla baktığım makinem ile çekimlere başladım. Uzun yıllar polaroid makineler kullandım. Elimden düşmüyordu. Fotoğraflarım da çok beğeniliyordu. 2010 yılında DSLR fotoğraf makinesi alarak bu yolda emin adımlarla yürümeye başladım.
Neden Manzara Fotoğrafçılığını Seçtiniz?
Aslan Özcan, manzara fotoğrafçılığı ile ilgili soruyu şöyle cevaplıyor: “Aslında manzara fotoğrafçılığına geçiş yapmadım. İlk andan beri hep manzara çekimlerine odaklandım. Çünkü içimde doğaya ve kültürel eserlere karşı bir tutku besliyorum. Galata’yı çekmek, Nemrut Dağı’nda sabahlamak, Hasankeyf’te duygulanmak istiyorum. Zaten yorucu tempoya da içimdeki manzara aşkı ile direniyorum”
Fotoğraflarınızı Neden Paylaşıyorsunuz?
Instagram, Facebook ve Youtube gibi platformları kullanarak binlerce kişiye hitap eden Aslan Özcan, paylaşmanın önemini şöyle ifade ediyor: “Bir fotoğrafçı için benzersiz bir kare yakalamak önemlidir. Ancak beğenilmek de bir o kadar değerlidir. Çünkü doğru yolda olduğunuzu bilirsiniz ve emin adımlarla ilerlersiniz. Bu nedenle tecrübelerimi takipçilerimle paylaşıyorum. Onların bana duyduğu güven için ekstra çalışıyorum. “

Web Site  : https://aslanozcan.com/
• İnstagram: https://www.instagram.com/aslanozcan/
• Twitter.   : https://twitter.com/Aslanozcan57
• Facebook : https://www.facebook.com/Aslanozcan57/

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir