Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Duru Güzellik – Duruguzellik.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Doğal Taş Masaj Aletleri İşe Yarıyor Mu?

Doğal Taş Masaj Aletleri İşe Yarıyor Mu?

haber haber -
9 0

Doğal Taş Masaj Aletleri İşe Yarıyor Mu?

Yüzün masaj ile daha da şekillenmesi ve pürüzsüz olması için doğal taşlarla masaj teknikleri son dönemin en favori cilt bakım teknikleri arasında yer alıyor. Yüz kaslarını masajlarla uyarmak ve bu uyarılmayı doğal taşlarla yapmak olumlu etkiyi artırmaktadır. Ametist, yeşim taşı ve pembe kuvars gibi taşlardan tasarlanmış masaj aletleri düzenli kullanımla yüzün daha parlak ve şekilli olmasına yardımcı oluyor. Çift taraflı face roller olarak yaygın bir şekilde kullanılan masaj aletlerinde farklı doğal taş alternatifleri kullanılıyor. Doğal yağlarla nemlendirilen cildi aşağıdan yukarıya ya da yukarıdan aşağıya hareketlerle masaj yapmak birçok cilt probleminin de doğal taşlarla yok olmasını sağlıyor.

Doğal Yüz Masaj Taşlarının Faydaları

Yüz bölgesinde bulunan çakraların doğaltaş ile uyarılması zihnin ve bedenin daha zinde tutulmasına yardımcı olur. Yüz bölgesinde bulunan kılcal damarlardaki dolaşımın hızlanmasına yardımcı olur ve ödemin atılmasına yardımcı olur.

Bir nevi botoks etkisi oluşturan dizi doğal taş, yüz hatlarının belirginleşerek daha karakteristik yüz hatlarına sahip olmayı mümkün kılar. Doğal taşın cilde temas ettirilmesi ve masajında etkisi ile kırışıklıkların azalması ve yeni kırışıklıkların oluşması önlenir. Tüm taşlardan üretilmiş yüz taşlarının cilde faydaları yadsınamaz özelliktedir. Cilt masajı için güzellik kliniklerine gitmeye gerek bırakmayan doğal yüz taşları evde herkesin güzelliğine ve sağlığına katkı sağlamasına yardımcı oluyor.

 

 

 

 

 

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir