Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Duru Güzellik – Duruguzellik.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Revizyon Burun Estetiği

Revizyon Burun Estetiği

haber haber -
7 0

Revizyon Burun Estetiği

Revizyon burun estetiği ameliyatı, adından da anlaşılacağı üzere yenileme burun estetiği ameliyatıdır. Yani ilgili kimse ilk ameliyattan beklediği yararı elde edemediğinden dolayı ikinci kez burun estetiği ameliyatı gerçekleştirmek istemektedir. Revizyon burun ameliyatına doktorun yanlış tedavisi sebep olabileceği gibi hastaların yeniden burun estetiği ameliyatı gerçekleştirme talebi olması halinde yani tedavi yöntemi hatasından bağımsız olarak gerçekleştirilebilmektedir. Revizyon burun estetiği ameliyatı birinci burun estetiği ameliyatına göre daha zor bir ameliyattır. Revizyon burun estetiği ameliyatı gerçekleştirmeyi düşünen kimseler birinci burun ameliyatı sonrası ortaya çıkabilecek olumsuz görüntünün düzeltilip düzeltilmeyeceği konusunu oldukça merak etmektedir.

Burun Estetiği Ameliyatı Sonrası Ortaya Çıkan Zarar Telafi Edilebilir Mi?

Burun estetiği ameliyatı sonrası ortaya çıkan görüntü düzeltilebilir mi sorusu burun estetiği ameliyatından beklediği sonucu elde edememiş kimseler tarafından oldukça sık sorulan bir sorudur. Revizyon burun estetiği ameliyatı ile ilgili kimse ortaya çıkan olumsuz görüntüden kurtulabilmektedir. Revizyon burun estetiği ameliyatında ilgili kimsenin avantajları ise şu şekildedir:

  • Hasta burun estetiği konusunda daha tecrübeli bir duruma geldiğinden taleplerini doktora daha rahat bir şekilde iletebilmektedir.
  • Hasta daha önce burun estetiği ameliyatı geçirmiş olduğundan tedavilere daha sabırlı bir şekilde yaklaşmaktadır.
  • Hasta daha önce seçmiş olduğu burun tipinden hoşnut değilse daha tecrübeli bir şekilde seçim yapabilecektir.

Birinci burun estetiği ameliyatı sonrası ortaya çıkan görüntü, revizyon burun estetiği ameliyatı ile ortadan kaldırılabilmektedir. Hastalar revizyon burun ameliyatından korkmamalıdır. Unutmamalıdır ki başarılı bir revizyon burun estetiği ameliyatı ile istenilen görüntüye kavuşulabilmektedir.

Revizyon Burun Estetiği Ameliyatı İçin Doktor Seçimi

Revizyon burun estetiği ameliyatında doktor seçimi, ilgili kimsenin ameliyat sonrası ulaşmayı amaçladığı hedefin başarılı olması için en önemli konulardan bir tanesidir. Hasta tecrübeli olduğundan daha sağlıklı doktor seçiminde bulunabilecektir. Hasta doktor seçerken alanında uzmanlaşmış ve tecrübeli bir doktoru seçmesi gerekmektedir. Ayrıca doktor seçiminde yeteri kadar araştırmayı yapmış olması gerekmektedir. Kliniğimiz uzman kadrosu ve tecrübesiyle elde etmek istediğiniz görüntüyü kocaeli revizyon burun estetiği ameliyatı hizmeti ile sunmaktadır. Kliniğimizin kendi alanında uzmanlaşmış personellerinden hizmet almak için sizi en kısa zamanda kliniğimize bekleriz.

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir