Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Duru Güzellik – Duruguzellik.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Estetik
  4. »
  5. Bölgesel İncelme

Bölgesel İncelme

haber haber -
9 0

Bölgesel İncelme

Özellikle son dönemlerde çok popüler bölgesel incelme bir hale gelmiştir. En çok tercih edilen zayıflama yöntemlerinden biri olarak çoğu ünlü tarafından tercih edilir. Genelde etkilidir. Birçok bölge için yapılabilir.

Karın, bacak, basen, kol, basen gibi bölgeler en çok tercih edilen bölgelerden bazılarıdır. Bölgesel zayıflamanın yanı sıra düzenli olarak egzersiz yapmaya ve sağlıklı beslenmeye de dikkat edilmesi gerekir.

Bölgesel incelme kişinin durumuna göre, 6 ile 8 seans arasında değişiklik gösterir. Etkisini ilk seanstan itibaren görmek mümkündür. Her seans yaklaşık olarak 1-2 saat sürer. Yapılacak bölge de süre konusunda etkilidir.

Bölgesel İncelme Yöntemleri Nelerdir?

Bölgesel incelme yöntemleri arasında en çok kavitasyon, lipocel, ultrashape ve soğuk lipoliz tercih edilir. Uygulanacak yönteme uzman doktorlar karar verir.

Bölgesel İncelme Fiyatları

Yapılacak olan bölgeye göre bölgesel incelme değişiklik gösterir. Aynı zamanda hangi yöntemin uygulandığı ve uygulayacak hekim de önemlidir.

Baby Face Beauty Nedir?

Baby face beauty saf C vitamininin, kolajen ile birleşmesi ile yapılan bir bakım yöntemidir. Özellikle son yıllarda çok fazla tercih edilir. Çoğu kişi, nasıl uygulandığı ve içeriğinde neler olduğu ile ilgili bilgi sahibi olmak ister.

Saf içerikli bir dermokozmetik bakımdır. Özel ampuller kullanılarak, cilde uygulanır. Ayrıca lazer etkisi de bakım ile bir aradadır. Tamamıyla cildi yeniler ve ölü derilerin, ciltten uzaklaşmasını sağlar. İçerisinde yoğun olarak kolajen de olduğu için, gençleştiricidir. Tam bit cilt bakımı isteyenler tercih edebilir. Lazer ile karıştırılabilir ama aynı değildir.

Bu bakım yöntemi olarak baby face beauty komplike bir bakım yöntemidir. Diğer lazerle yapılan uygulamalara nazaran, çok daha fazla kızarıklık yapar ama kesinlikle acı olmaz ve iz kalmaz. Uygulanan lazer yönteminin ismi, Thilium lazer yöntemidir. Cildin yıpranmadan, mikro kanallar açılarak yapılmasını sağlar.

Bu kanallar aracılığıyla, cildin alt dokusuna, antioksidanlar iletilir. Ayrıca aydınlatıcı serumlar kullanılır ve kırışıklıklar giderilir. Tüm bu işlemleri, başka bir cilt bakımında görmek mümkün değildir. Bütün cilt tipleri için uygulanabilen bir yöntemdir.

Her yaştaki kadın ve erkek için idealdir. Cildi güzelleştirme ve yenileme özelliği vardır. Ayrıca işlem sonunda çok daha canlı bir cilde kavuşmak mümkündür. Yaşlanma karşıtı bakım isteyenler tercih edebilir.

Baby Face Beauty Nasıl Uygulanır?

Baby face beauty uygulamadan önce, cildin ihtiyacı belirlenir ve ona göre içerikler hazırlanır. Serumların hepsi, saf içeriklidir. İlk olarak hangisinin kullanılacağına karar verilir. Daha sonra biraz lazer atışı yapılır. Bunun amacı, cilde mikro kanallar açarak, serumun alt katmanlara gitmesini sağlamaktır. Anesteziye gerek duyulmaz. Genelde tek seans yeterli olacaktır. Kişiye özel uygulamalar yapılır.

Cilt rengini açan baby face beauty, kırışıklık görüntüsünü de en aza indirir. Cildi sıkılaştırıcı özeliği vardır. Aynı zamanda gözenekleri de sıkılaştırır. Cilde canlılık verir. Ton eşitsizliği azalır. Leke ve sivilce izlerine de iyi gelen bir uygulamadır. Kullanım amacı, kişiye göre değişiklik gösterir.

Hydrafacial Uygulaması Ne İşe Yarar?

Vakumlu vortex tekniği ile hydrafacial yapılır. Amaç cildin derinlemesine temizliğini sağlamaktır. Akne, sivilce, leke ve siyah noktalar üzerinde ciddi etkileri vardır.

Hydrafacial Cilt Bakımı

Hydrafacial cilt bakımı, cilde peeling uygulaması yapar. Ölü deriler soyulur cilt canlanır. Problemler giderilir. Lekelerde büyük ölçüde azalma olur.

Hydrafacial Uygulama Avantajları

Hydrafacial cilt bakımı ile hem temizlik hem peeling hem de cilde besleme yapılır. Yani tek bakım içeriğinde birçok etkili uygulama vardır. Bu yüzden sıklıkla tercih edilir. Hydrafacial cilt bakımı en çok tercih edilen ve cilt problemlerini en aza indiren bir bakım tedavisidir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir