Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Duru Güzellik – Duruguzellik.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Medlook : Güçlü ve sağlıklı saçların adresi

Medlook : Güçlü ve sağlıklı saçların adresi

haber haber -
32 0

Medlook : Güçlü ve sağlıklı saçların adresi

Dr. Handan Yavuz tarafından içte sağlık dışta güzellik vizyonu ile kurulan Medlook; profesyonel ekibi ve en yeni teknolojik cihazları eşliğinde saç ekimi konusunda etkili ve bilimsel yöntemleri hayata geçiriyor.

Medlook, sağlıklı güzelliğin insan yaşamına değer kattığı inancıyla kişiye özel çözümler üretiyor. Şu an İstanbul Nişantaşı’nda bulunan Medlook; saç prpsaç mezoterapi gibi saça dair birçok alanda öncüsü olduğu uygulamaları sayesinde birçok faktörden kaynaklanan saç sorunlarına en etkili çözümleri sağlıyor. Kendini her geçen gün yenileyerek, gelişen teknolojiye ayak uyduran, bilime dayalı tedavi yöntemleri ile kendi kulvarını yaratan Medlook, saç ekiminde Türkiye’nin En büyüğü olmayı hedefliyor.

Saç Dökülmesine Son!

Çıkan saçların kalıcılığı, dökülme nedenine göre değişiklik gösteriyor. Genetik dökülmelerde mevcut saç korunuyor, güçlendiriliyor ve çoğaltılıyor. Ancak genetik dökülme 35’li yaşlara kadar devam ettiğinden ara ara bu veya benzeri uygulamalarla mevcudun koruması gerekiyor. Özellikle mevsimsel dökülme dönemlerinde Medlook tarafından tavsiye edilen vitamin ve şampuan gibi bakım ürünleriyle saçı desteklemek, bakım amaçlı 2 veya 3 seans uygulama yaptırmak, saçların en çok döküldüğü dönemleri, en az kayıpla atlatmayı sağlıyor.

Bilimsel Yöntemler ve Son Teknoloji ile 10.000’den Fazla Başarılı Saç Ekimi!

Saçta etkisi kanıtlanmış, bilimsel çözümler sunan Medlook, saç ekimi işlemini kişiye özel protokollerle gerçekleştiriyor. Dr Handan Yavuz tarafından kurulan merkez, bilgi birikimi yüksek, yenilikçi çözümler üreten, işine büyük özen gösteren uzmanlarıyla bugüne kadar 10.000’den fazla başarılı uygulamayı hayata geçirmenin gururunu yaşıyor.

Saçınızı Ertelemeyin!

Gür, güçlü ve sağlıklı saçların merkezi Medlook’ta yapılan ücretsiz saç analizinden sonra size özel oluşturulan uygulama protokolü sayesinde siz de gür ve göz alıcı saçlara kavuşacaksınız!

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir