Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Duru Güzellik – Duruguzellik.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Recep Güngör Türkiye ve Avrupa’da saç kaynak üzerine trendlerde

Recep Güngör Türkiye ve Avrupa’da saç kaynak üzerine trendlerde

haber haber -
19 0

Recep Güngör Türkiye ve Avrupa’da saç kaynak üzerine trendlerde

18 yıldır ünlülerin saç tasarımcısı olarak tanınan Recep Güngör Türkiye ve Avrupa’da saç kaynak üzerine trendlerde..

Mikro kaynak saç işlemi sanıldığının aksine zorlu ve uzmanlık gerektiren bir saç işlemidir. Genellikle saç boyları kısa olan kadınların talep ettiği işlem, saçlara zarar verilmeden ve yıpratmadan uygulanması gerekmektedir. Ancak pekçok kuaför dikkatsizlik sonucu yaptıkları işlemde saçların tahribata uğramalarına sebep olmaktadır. Bu yüzden mikro kaynak uygulamaları mutlaka bir uzman tarafından yapılmalıdır. Mikro kaynak saç uzmanı olan ünlü kuaför Recep Güngör, saçları hiçbir zarara uğratmadan oldukça doğal ve güçlü saç uygulamaları gerçekleştiriyor. Yaptığı bu profesyonel işlerle müşterilerinin daha çok beğenisini ve ilgisini kazanan Güngör, Avrupa’da da adından söz ettiriyor.

Sosyal medya hesaplarında yaptığı saç tasarımlarıyla ünlenen kuaför Avrupa’dan çok sayıda randevu taleplerinin olduğunu söylüyor “Son yıllarda Avrupa ülkelerinden gelen çok sayıda kadın müşterimin ilgisiyle karşılaşıyorum bu beni çok gururlandırıyor. Genellikle mikro kaynak tercih eden müşterilerime son derece profesyonel şekilde güçlü ve doğal kaynak saçlar sunuyorum.” Avrupa ülkelerinden oldukça fazla talep gören Recep Güngör, şimdilerde ise profesyonel hizmetlerini en iyi şekilde gösterebilmek için Avrupa’da bir kuaför salonu açma sürecinde..

Türkiye, trend saç uygulamalarında birçok ülke arasında zirveye ulaşmış bir ülkedir. Çeşitli saç tasarımlar, saç renklendirmeleri ve mikro kaynak saç uygulamaları en trend şekliyle Türkiye’de birçok kuaför salonunda uygulanmaktadır. Ancak uzmanlık saçlarımızın sağlığı açısından her zaman önemlidir. Aksi takdirde saç tellerimiz canlılığını kaybettiği gibi sağlıklı uzama süreci neredeyse kaybolur. Bu yüzden pekçok kadın özellikle saç boyama işlemlerinde uzmanlığı gözardı ederek saçlarını kaybediyor. Ünlü kuaför Recep Güngör, bu hataları tam anlamıyla ortadan kaldırıyor ve son derece profesyonel ekibiyle birlikte kadın müşterilerine istedikleri formda dolgun ve doğal mikro kaynak saçlar sunuyor. Kadın müşterilerinin bağımlısı haline gelen güngör, ayrıca salonunda çeşitli renkler elde ederek sombre ve ombre uygulamaları da yapıyor. Özellikle Avrupa bölgesinden Güngör’ün sihirli elleriyle uyguladığı saç renklerine sahip olmak isteyen çok sayıda kadın müşterileri ile randevu defterini dolduruyor..

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir