Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Duru Güzellik – Duruguzellik.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Moda
  4. »
  5. Hamileler İçin Kot, Kumaş Ve Geniş Paça Pantolon Modelleri Işşıl’da

Hamileler İçin Kot, Kumaş Ve Geniş Paça Pantolon Modelleri Işşıl’da

haber haber -
8 0

Hamile hanımlar giderek büyüyen karınlarından dolayı eski kıyafetlerini giymekte zorlanırlar. Alınan kilolar ilk aylarda fazla bir değişiklik yaratmazken, hamileliğin son ayları yaklaştıkça normal kıyafetler giyilmesi güçleşir. Hamilelik dönemi boyunca sizi en rahat ettirecek olan kıyafetler, hamile giyimi için özel olarak üretilen kıyafetlerdir.

Özellikle pantolonların karnı sıkmayacak modellerde olması çok önemlidir. Karnı sıkıştıran pantolonlar, hamilelik dönemlerinde hem sizin hem de bebeğinizin sağlığını olumsuz yönde etkiler. Eğer biraz daha büyük beden pantolon alarak devam etmeye çalışırsanız, yine rahat edemezsiniz çünkü hamilelik döneminde vücudun her bölgesi eşit oranda kilo almaz. Dolayısıyla büyük beden pantolon aldığınızda, bacak ve kalça kısmı bol gelirken, bel kısmı yine sıkıştıracaktır.

Hamile Hanımların Pantolon Tercihi

Hamile pantolonu alacaksanız, bel kısmı esneyen bir kumaştan üretilmiş olan pantolonları tercih etmelisiniz. Bu pantolonlar sayesinde bel ve karın bölgeniz asla sıkışmaz ve rahatsız olmaz. Ayrıca hamileler için özel üretilen bu pantolonlar sayesinde bel ve kalça kısmında da potluk oluşmaz.

Kot ya da kumaş tercihi yapabilir, zevkinize ve tarzınıza uyan bir pantolon modelini hamilelik döneminde de rahatlıkla giyebilirsiniz. Önceki yıllarda hamile giyimi bu kadar gelişmemişti ve kadınlar modaya uygun pantolonlar bulmakta zorlanırlardı. Oysa şimdi modanın trend ve geniş ya da dar paça pantolon modellerini hamile hanımlara özel üretilmiş olarak bulabilirsiniz.

Aradığınız pantolon modelini bulabileceğiniz bir adres arayışında iseniz, ehamilegiyim adresine mutlaka göz atmalısınız. Burada uygun fiyat seçenekleriyle, farklı modeller arasından bir pantolon seçip hamile şıklığını yakalayabilirsiniz.

Taytlar İle Rahat Bir Hamilelik Dönemi

Taytların rahatlığı tartışılmaz bir gerçektir. Evde ve dışarıda giyebileceğiniz farklı tayt modelleri ile rahat bir hamilelik dönemi geçirebilirsiniz. Hamile olsun ya da olmasın, taylar birçok bayanın vazgeçilmez kıyafetleri arasındadır. Hem sizi olduğunuzdan daha zayıf gösterir hem de esnek kumaşlardan yapıldığı için son derece rahattır.

Hamilelik döneminde şıklık kadar önemli olan bir nokta da rahatlıktır. Hatta bazı hanımlar için rahatlık daha ön plana geçmiş durumdadır. Hamile tayt modelleri ile günün her saatinde rahatlığınızı devam ettirmeniz mümkündür. Bu şekilde ne bacaklarınızda ne de karnınızda sıkışma hissi olmaz.

Taytın üzerine giyeceğiniz hafif dökümlü bir tunikle dışarıda ve evde kullanacağınız bir kombin oluşturabilirsiniz. Altına ise kış aylarında kısa botlar çok şık duracaktır. Ya da spor ayakkabı ile kombin yapılarak spor-şık bir hava yaratılabilir.

Yaz aylarında ise ister babetle, ister terlikle isterseniz de yine spor ayakkabıyla birlikte hamile taytlarını giyebilirsiniz. Farklı parçalarla eşleştirilerek tayları spor ya da şık bir ortama uydurmak mümkündür. Hamile taytları sayesinde karın ve bel bölgenizde herhangi bir sıkışıklık hissi bulunmaz ve hamileliğin son aylarına kadar rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hamilelik döneminde giyebileceğiniz tayt modelleri için ehamilegiyim adresine göz atabilirsiniz.

Hamilelik Döneminde Modadan Uzak Kalmayın

Hamilelik dönemi yaklaşık dokuz ay kadar süren, oldukça uzun bir dönemdir. Üstelik vücudunuzda eski kıyafetlerinizle geçiştiremeyeceğiniz kadar büyük değişimler olur. Bu dönemi eve kapanıp ya da sosyal ortamlarda bulunmayarak geçirmeniz mümkün olmaz. O nedenle normal hayatınıza devam etmeli, işinizde ya da sosyal çevrenizde herhangi bir kısıtlamaya gitmemelisiniz.

Bu dönemde de modayı yine yakından takip edebilir, sevdiğiniz tarzda giyinmeye devam edebilirsiniz. Birbirinden farklı hamile giyim ürünleri ile hem şık hem de rahat kombinler oluşturabilirsiniz. Bu şekilde normal hayatınızı değiştirmediğiniz takdirde kendinizi daha iyi hissedersiniz. Hamilelik sizi giyim kuşam konusunda da asla kısıtlamamalıdır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir