Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Duru Güzellik – Duruguzellik.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Estetik
  4. »
  5. Hydrafacial Avantajları Nelerdir?

Hydrafacial Avantajları Nelerdir?

haber haber -
21 0

Hydrafacial Avantajları Nelerdir?

Vortex teknolojisine sahip özel cihaz yardımı ile uygulanan cilt bakımı işlemine denir. Cihazın dört farklı başlığı mevcuttur. Bu başlıklar kişinin cilt yapısına uygun olarak seçilir. Başlıkların yapısı sayesinde kişinin cildinde herhangi bir tahrişe neden olmaz. Vakumlu başlığı ile siyah nokta ve akne temizliği de uygulanabilir. Cildinde sorun olan her hastaya uygulanabilir. Hydrafacial fiyatları her kişiye göre değişiklik gösterebilir.

Cilt yüzeyinde bulunan ince kırışıklıklarda etkilidir. Cildin nemlenmesini artırır ve nem dengesin uzun süre korur. Cilt yüzeyinde bulunan inatçı siyah nokta ve aknelerden kolayca kurtulmayı sağlar. Tek seans uygulanmasına rağmen mükemmel sonuçlar elde edilebilir.

Gözenekleri sıkılaştırır ve cildin ışıl ışıl olmasını sağlar. Cildin yağlanma sorununu ortadan kaldırır. Diğer cilt bakım ve temizleme işlemlerine göre hydrafacial fiyatları daha uygundur. Hem maddi hem de manevi açıdan büyük avantajlar sağlar.

Hydrafacial  Fiyatları

İşlem fiyatları belirlenirken bazı hususlar dikkate alınır. İşlem süresi, uygulanacak alanların sayısı, deformasyonların derecesi, seans sayısı ve hekimin işlem ücretleridir. Bu alanda ün yapmış hekimlerin işlem maliyetleri genellikle yüksek tutarlardır. Bu nedenle hydrafacial fiyatları hakkında detaylı bilgi almadan hekim tercihi yapılmasını tavsiye etmiyoruz.

Bölgesel Zayıflama Nasıl Yapılır?

Basen, bel ve kalça bölgesinde bulunan yağlar inatçı ve eritilmesi mümkün olmayan yağlardır. Diyet ve spora rağmen bu alanlardaki yağların eritilmesi pek mümkün değildir.  Fit ve estetik bir görüntünün elde edilmesi için bu alanlardaki yağların yok edilmesi gerekir.

Cihaz yardımı ile cilt altındaki yağ dokularına titreşim ve ultrason dalgaları gönderilir. Bu dalgalar sayesinde yağ hücreleri parçalanır. İşlem sırasında lokal anestezi kullanılabilir. Bölgesel zayıflama fiyatları kullanılan yönteme göre değişiklik gösterir.

Bölgesel Zayıflama Kimlere Uygulanır?

Bölgesel zayıflama fiyatları özelinde genetik olarak ailesinde bölgesel yağlanma sorunu olan, spora rağmen belirli alanlardaki yağlardan kurtulamayan ve işlem yapılması için herhangi bir sağlık sorunu olmayan kişilere uygulanabilir. Özellikle cilt yapısı sağlıklı olan ve herhangi bir cilt hastalığı olmayan kişilere yapılabilir.

Bölgesel Zayıflama Avantajları Nelerdir?

Kısa sürede ve diyet yapmadan istenmeyen yağlardan kurtulma imkanı tanır. Yoğun iş hayatı olan ve zamanı olmayan kişilere zamandan tasarruf sağlar. Cerrahi operasyonlara göre bölgesel zayıflama fiyatları daha uygun maliyetlere sahiptir.

Selülit Tedavisi Yöntemleri Nelerdir?

Selülit kadın ve erkeklerde fiziksel estetiği bozan istenmeyen bir durumdur. Bu nedenle gelişen teknoloji sayesinde kısa sürede tedavi edilmektedir. Son yıllarda lazer ve radyofrekans uygulamaları ile giderilir. Kişinin cilt yapısına uygun tedavi tekniği seçilir. Selülit tedavisi fiyatları kullanılan tekniğe göre değişiklik gösterir.

Selülit Tedavisi Hangi Ciltler İçin Uygundur?

Cilt yüzeyinde herhangi bir sağlık sorunu olmayan herkese uygulanabilen bir işlemdir. Kadınlarda daha sık yaşanan bu sorun kilo alıp vermeye bağlı olarak erkeklerde de görülebilir. İşlem yaptırmaya karar veren kişiler selülit tedavisi fiyatları hakkında bilgi alarak kurum seçimi yapmalıdır.

Selülit Tedavisi Sonrası Nelere Dikkat Edilmeli?

Tedavi sonrasında dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Ani kilo alıp verme, cildin güneş ışınlarına maruz kalmaması ve kimyasal içerikli cilt bakım ürünlerinin kullanılmamasıdır. Bu kriterler işlem etkisinin uzun sürmesi için önemlidir.

Selülit Tedavisi Fiyatları

Tedavi fiyatları belirlenirken kullanılan yöntem, işlem süresi ve kliniğin kendi fiyat politikası dikkate alınır. Bu kriterler doğrultusunda bir ücret çıkartılır. Yeni kurulan ve kar amacı güden kurumlar piyasanın çok altında fiyat teklifi sunabilir. Sağlığın korunması ve olası yan etkilerin engellenmesi için selülit tedavisi fiyatları karşılaştırması yapılmalıdır.

 

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir