Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Duru Güzellik – Duruguzellik.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Estetik
  4. »
  5. Meme Estetiği ile Dolgun Göğüslere Sahip Olun

Meme Estetiği ile Dolgun Göğüslere Sahip Olun

haber haber -
10 0

Meme Estetiği ile Dolgun Göğüslere Sahip Olun

Büyük ve dolgun memelere sahip olmak için meme büyütme fiyatları uygun olduğu için estetiğine başvuran çokça kadın vardır. Küçük ve dolgun durmayan memeler ile kendinizi zayıf ve gösterişsiz hissetmenize son veriliyor. Geliştirilen teknoloji ve teknikler ile birlikte dolgun memelere sahip olmanız mümkün hale gelir.

Meme Büyütme Estetiği Nedir?

Vücut yapısı zayıf, genlerden gelen küçük memelerin olması gibi durumlarda meme büyütme fiyatları uygunluğu doğrultusunda estetik yapılır. Bu işlemin yapılması için hastanın 18 yaşını doldurması gerekir. Aksi halde işlemin yapılması mümkün değildir.

Meme Büyütme Hangi Durumlarda Yapılır?

Genetik yapıdan ya da vücudun zayıf ve cansız olmasından kaynaklı olarak memelerin vücuda oranla küçük olması halinde meme büyütme fiyatları konusuna bakılmaksızın estetiğine gerek duyulur. Bu estetik işlem sonrasında kadının diri ve dolu duran memelere kavuşması sağlanır.

 

Memelerin büyümesi için meme içine silikon kullanılır. Bu silikonlar 2 çeşittir. Damla silikon ve yuvarlak silikon olarak adlandırılır. Günümüzde en çok tercih edilen türü ise yuvarlak silikondur. Doğal görünümü ve uygulanması ile öncelikle olarak tercih edilir.

Meme Büyütme Yöntemleri Nelerdir?

İmplant, yağ enjeksiyonu ve egzersiz olarak meme büyütme yöntemleri bulunur. Bu yöntemlerden kişiye uygun olanı seçilerek uygulamaya geçilir. Yöntemin hangisine karar verileceğini ise muayeneden sonra doktor karar verir.

Meme Küçültme Estetiği Öncesi Hazırlık Detayları Nelerdir?

Büyük memeler kadınlar için avantaj olmanın dışına çıkar. Bel ve boyun ağrısı yapar. Görsel olarak vücutları ile orantılı olmayabilir. Bu durumda meme küçültme fiyatları verilerek ameliyatı yapılır. Bunun öncesinde hastadan tüm tahlilleri istenir. Sağlık sorunu olmadığı tespit edilir. İşleme alınacağından az bir süre önce genel anestezi verilerek ağrı hissetmemesi sağlanır.

Meme Küçültme Sonrası Nelere Dikkat Edilmeli?

Meme küçültme fiyatları uygun olup ameliyatı sonrası hastanın en az 2 hafta yatması istenir. Verilen antibiyotikler düzenli kullanılmalı ve sağlıklı besinler yenilmelidir. Koruyucu sutyen kullanımı hastaya tavsiye edilir.

 

Akışkan olmayan silikon meme küçültme fiyatları içerisinde ameliyatında öncelikle tercih edilen uygun fiyatlı silikon çeşididir. Bunun haricinde hastanın durumuna göre sıvı jel silikon ile de işlem yapıldığı görülür. Kullanılan silikonun türüne hastanın durumuna göre karar verilir.

Meme Dikleştirme Nedir?

Dolgun ve dik duran meme elde etmek için yapılan meme dikleştirme fiyatları içerisinde işlemde hasta genel anestezi alacağı da hesaplanır. Memenin alt kısmında açılan küçük kesiklerden fazlalık alanlar çıkarılır ve meme başına kalan kısım dikilir.

 

Bu işlem yapılırken doktorun en yeteneği de ortaya çıkmış olur. Çünkü çok ince dikiş atması ve daha az iz kalması hasta açısından önemli bir detaydır.

Meme Dikleştirme Kimlere Uygulanır?

Emziren bir kadın emzirme sonrası dönemde, genetik yapısı gereği 18 yaşını doldurmuş kadınlar meme dikleştirme fiyatları listesine göre işlemini yaptırabilir. 18 yaş altındaki kişilere kesinlikle meme dikleştirme ameliyatı yapılmaz. Çünkü bu kişilerin vücut yapısı tam olarak oturmaz. Bu yüzden de işlem yapılmaya uygun bir vücutları yoktur.

Meme Dikleştirme Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

Meme dikleştirme ameliyatı sonrası hasta dar ve sıkı kıyafetler giymemelidir. Hasta, hastaneden bir sağlık sorunu yoksa aynı gün taburcu edilir. Ve evinde 1 hafta dinlenme tavsiye edilir. Bir hafta sonra ilk kontrol için hastaneye çağrılır.

 

Aradan bir haftalık daha süreç geçince tekrar kontrol olur. 3. Haftada dikişler alınır ve hasta normal yaşamına devam edebilir. Bu sürece kadar koltuk altı temizliği düzenli olarak yapılmalıdır. Aynı zamanda meme dikleştirme fiyatları belirlenirken ameliyat sonrasında her gün bölgenin pansuman yapılması da hesaba katılır.

Meme Dikleştirme Fiyatları

Günümüzde yapılan ameliyatlarda meme dikleştirme fiyatları yapılacak olan işlemin yöntemine göre değişiklik gösterir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir