Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Duru Güzellik – Duruguzellik.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Estetik
  4. »
  5. Ulthera ve Yöntemleri

Ulthera ve Yöntemleri

haber haber -
8 0

Ulthera ve Yöntemleri

Son yıllarda daha popüler hal alan ulthera uygulaması, ameliyatsız yüz gerdirme işlemidir. Sosyal hayatta hiçbir oluşmadan işlem uygulanabiliyor.

Ayrıca, ulthera fiyatı, her bütçeye uygun aralıklarda uygulanır. 1 yıldan fazla etkisini devam ettiren ulthera uygulaması ile sağlıklı ciltlere sahip olabilirsiniz.

Ulthera fiyatı ile bütçe aşımı yaşamadan işlem yaptırabilirsiniz.

Ulthera Nasıl Yapılır?

Ulthera cildin 3-4.5 mm altına ulrasound enerjisi ile yapılan bir uygulamadır. Acı hissi oldukça düşük olan bu uygulama ortalama 60 dakika kadar sürer.

Bu kapsamda; ulthera fiyatı tedavinin süresine göre değişir. Birden fazla uygulama gerektirebilen işlemde fiyatlar daha yüksek olabilir.

Ulthera Kimlere Uygulanır?

Uygulanacak olan kişiden kişiye göre ulthera fiyatı değişkenlik gösterebilir. Boyun ve yüz bölgesindeki kırışıklık oranı yüksek olan kişilerde fiyatlar da maliyetli olabilir.

Çene ve yanak bölgesinde sarkma sorunu olan bireylerde, kaşlarda düşüklük olan kişilerde uygulanabilir. Ulthera fiyatı sayesinde isteyen her birey işlem yaptırabilir.

G5 Masajı Hangi Alanlarda Kullanılır?

Vücudun bölgelerinde yer alan fazlalık yağların titreşim şeklinde yakılmasına g5 masajı adı veriliyor. Kan akışını hızlandırarak kısa sürede etki sunan bu masaj her alanda uygulanabiliyor.

Masaj kötü görünüme neden olan selülitlerin de tedavisinde uygulanır. Geniş uygulama alanına sahip bir masajdır.

G5 Masajı Avantajları Nelerdir?

Günümüzde sağlık ve estetik alanında kullanılan g5 masajı vücuda uyguladığı titreşimler ile kan akışını hızlandırır. Bu sayede yağ yakımı ve incelme sağlayarak istenilen görünüme kavuşmayı sağlar. Ayrıca, g5 masajı alanında uzman kişiler tarafından bölgeye yağ sürülerek yapılan bir işlemdir.

Ciltteki fazla yağları, çizgileri azaltarak esneklik kazanmasını sağlayan g5 masajı pek çok avantaj sunuyor. Damarları açarak vücudun kendini toplamasını sağlıyor.

Kan akışı hızlandığından dokulardaki dolaşım daha iyi oluyor. Sıkılaşma ve selülit tedavisi için son derece popüler bir masajdır.

G5 Masajı Fiyatları

Günümüzde bölgesel incelme isteyen bireylerin sıklıkla başvurduğu yöntemler arasında g5 masajı ilk sıralarda yer alıyor.

Fiyatlar uygulanacak seans sayısına, uygulayan uzman estetisyene, vücut bölgesine göre değişir. İndirimli fiyatlarda uygulanan masaj daha uyguna denk gelir. Sizler de uygun fiyatlar sayesinde ameliyatsız bölgesel incelme yaptırabilirsiniz.

Soğuk Lipoliz Nedir?

Vücuttaki istenmeyen yağlardan çevredeki dokulara zarar vermeden yapılan inceletme işlemidir. Soğuk lipoliz geri dönüşümsüz yağ kaybı sağlayan bir uygulamadır. Uygulanacak vücut bölgesine göre soğuk lipoliz fiyatları değişiklik gösterir.

Soğuk Lipoliz Etki Ne Zaman Başlar? Kaç Seans Gerekir?

Soğuk lipoliz işleminde yağ hücreleri olarak enflamatuvar sistemi sayesinde vücuttan dışarı atılır. Etkisini tek seansta gösteren bir işlemdir.

Tek seferde %40 incelme sağlayan bu işlem yağ oranı yüksek olan bireylerde birden fazla seans gerektirebilir. Seansa göre soğuk lipoliz fiyatları değişir.

Soğuk Lipoliz Hangi Bölgelere Uygulanır?

Soğuk lipoliz uygulaması çoğunlukla vücutta inatçı yağların olduğu bölgelerde uygulanır. Özellikle basenler, sırt bölgesi, üst ve alt karın bölgesi kol ve bacaklarda uygulanır.

Soğuk lipoliz fiyatları sayesinde ihtiyaç duyan bireyler rahatlıkla işlem yaptırabilir.

Soğuk Lipoliz Tedavisi Kaç Seans Sürer?

Soğuk lipoliz tedavisi günümüzde çoğunlukla tek seansta sona eren bir işlemdir. Yağ hücrelerinin küçülerek kalıcı kaybını sağlar.

Soğuk lipoliz fiyatları kişiden kişiye değişir. Tek seanstan fazla işlem gerektiren bireylerde fiyatlarda artış meydana gelir.

Soğuk Lİpoliz Fiyatları

Vücudun her bölgesinde uygulanabilen, ciddi oranda incelme sağlayan soğuk lipoliz işleminde fiyatlar indirimli ve geniş aralıklarda sunulur.

Uygulama yapacak estetik uzmanına, klinik tercihine, seans sayısına ve vücut bölgesine göre soğuk lipoliz fiyatları değişir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir