Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Duru Güzellik – Duruguzellik.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Cilt Bakımı
  4. »
  5. Yorgun Ciltler İçin Maskeler

Yorgun Ciltler İçin Maskeler

haber haber -
35 0

Stres ve yoğun şartlar altında çalışmaktan dolayı kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Gülümsemeyi dahi unuttuğunuz anlardan geriye kalan yalnızca yorgun ciltlerdir. İşte sizlere şimdi bu yazımızda cildinizin yorgun görünmesi durumunda hangi maskeleri uygulayabileceğinize dair bazı önerileri paylaşacağız. Yorgun ciltler için maskeler;

Yorgun Ciltler İçin Karışım

1 adet maden suyunu, 1 tane limon ve 3 çorba kaşığı bebek yağı ile karıştırın. Bu karışımı boşaltacağınız şişenin sprey sistemli olması önemlidir. Çünkü yorgun olan cildinize püskürtme suretiyle uygulamanız gerekecektir. Böylece muhteşem bir sonucu oldukça kısa süre içerisinde alabileceğinizi siz de göreceksiniz. Bu kadar kolay ürünlerle hazırlanacak karışım sayesinde cildiniz daha canlı ve zinde görünecektir.

Yorgun Ciltler İçin İkinci Formül

Aynaya baktığınız da cildinizi yorgun bir şekilde görüyorsanız, işte size ikinci formülü önereceğiz. Yine 1 şişe maden suyunu kullanacağımız bu karışımda ek olarak bir tutam dereotunu alacağız. Öncelikle dereotunu blenderden geçirmek ve parçalamak gerekmektedir. Daha sonra maden suyunun içerisine karıştırabilirsiniz. Buz kalıplarına bu karışımı döktükten sonra ise soğumaya bırakmalısınız. İyice donduğundan emin olduktan sonra çıkarıp cildinizin her bir noktasına eşit miktarda uygulamaya başlayabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir